Skip to content

Sielai

Atrask save už visų kaukių, pavadinimų. Atrask tikrąjį Save.

Artimiausi renginiai

Paskaityk

Tobulėjimo iliuzija

Didžiausia iliuzija – tu įsivaizduoji, kad turi tobulėti, kad pagaliau taptum laimingu ir jaustum pilnatvę… Visi seminarai, programos siūlo mums „greitąją pagalbą“: „Jeigu nesijauti pilnas, prisijunk prie kurso ir atradęs
Registruotis į renginį

Nori pažinti mane? Pažink SAVE.

Visi žmonės iš esmės yra panašūs. Žinau, kad kartais Tu galvoji, kad kitiems labiau pasisekė nei tau. Tu galvoji, kad kiti yra laimingesni arba turi krūvą talentų kai tuo tarpu
Registruotis į renginį

Dvasinis ego

Kaip aš gelbėjau save… Galvojau, kad turiu nušvisti, pabusti ir atrasti savo nemirtingumą, kad turiu sklandyti visada lengva, bet gili ir visada ekstaziškai laiminga. Prie nieko neprisirišti, niekam neturėti lūkesčių
Registruotis į renginį

Kūnui

Sąmoningumo vakarai

Šis vakaras skirtas visiems, kurie pasiruošę išeiti iš automatinių reakcijų ir pasiruošę jausti pilnatvę kiekviename žingsnyje. 


Tai pokalbių apie sąmoningumą vakaras, kurio metu visi galės pasidalinti, užduoti klausimų.
Tai ne tiek seminaras, kiek diskusija, pokalbis.

Jeigu renkiesi pilną meilės ir pilnatvės gyvenimą – turi čia būti!

Pyrago istorija… ♥
Sąmoningumo stadijos. Kurioje iš jų atpažįsti save?

Noriu pyrago.
1. Tik atėjo mintis – „noriu pyrago“- tu jau parduotuvėje perki pyragą ir nekvaršini apie tai sau galvos.
2. Žinai, kad pyragus valgyti negerai, todėl užblokuoji save ir neleidi pirkti pyrago, nes bijai priaugti svorio, nesveika, negalima, reikia susiimti dėl figūros, sveikatos. Tai sau uždraudęs, kitą kartą nusiperki dvigubą gabalą arba vietoj pyrago sušlamšti plytelę šokolado… Ko neturi, to nori… Šios stadijos esmė – savigrauža ir savęs kaltinimas. Sureikšminimas.
3. Suvokti, kad nori pyrago. Pasielgti taip, kaip elgiesi – perki pyragą arba ne. Čia svarbiausia savistaba – jei nusipirkai pyragą, stebėti kaip jį valgai, kaip jaučiasi kūnas. Kaip jautiesi tu. Neteisiant savęs, o nuolatos mokantis. O jei ir savigrauža vyksta – stebi ir ją.
4. Nebeasmeniškas pasirinkimas. Čia nebėra kaltės, tik absoliutus susitaikymas su viskuo, kas vyksta. Stebėjimas vyksta savaime… Tiesiog tyras gyvenimo vyksmas. Nebėra kančios. Susitaikymas. Suvokimas. Stebi kaip gyvenimas vyksta, kaip pasirinkimas vyksta, kaip valgai pyragą, kaip mąstai apie jį, kaip analizuoji. Bet nebeasmeniškai. Ir tame absoliutus susitaikymas.

Kur esi tu?

Šiame vakare tyrinėsime tai.

Šiame susitikime mes nuvalysime sluoksnius, kurie trukdo pilnai patirti Save ir gyventi pilną atsivėrimo ir meilės gyvenimą. Kalbėdami išsigryninsime ir po susitikimo keliausime į gyvenimą praplėstu matymu.

Ateik, jeigu daugiau nebenori bėgti nuo Savęs. Nori priimti viską, kas vyksta, net ir savo nepriėmimą.

______

Diana – Dvasios įkvėpėja. Visą savo gyvenimą paskyrusi sąmoningumui, dvasingumui. Skyrųsi visą savo dėmesį sąmonės plėtimui per poros santykį, tantrą, atsidavimą ir sąmoningą savęs klausinėjimą (advaita) – “Kas esu”. Įkvepianti žmones gyventi tiesoje su savimi. Daugiau apie Dianą:
https://dianawind.com/apie

Cart
  • No products in the cart.