Skip to content

APIE

APIE MANE

BIOGRAFIJA

„Aš esu Tam, kad galėtum prisiminti Save. Aš tam, kad suteikčiau Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti pats save“ – Diana

Vardas Diana – reiškia DIEVIŠKA. Todėl šis gyvenimas būtent ir yra apie tai – būti dieviškumu ir išskleisti tai visur, kur esu.

Jau virš 5 metų per sąmoningumo užsiėmimus, sesijas  ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana yra sąmoningumo įkvėpėja. Dėka pačios gilių transformacijų bei nuolatinio mokyosi padedanti kitiems susivokti ir atrasti savo esmę.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų seminarų, užsiėmimų, straipsnių esmė – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – neatmetant nieko.

  • Sertifikuota ICF koučerė
  • Psichologijos bei Geštalt individualiosios, porų, organizacijų, grupių psichoterapijos praktikė. Aktyviai vedanti konsultacijas pavieniams žmonėms, poroms ir grupines terapijas.
  • Juoko jogos instruktorė
  • Human Design sistemos gidė ir analitikų programos studentė. 
  • Sertifikuota veidotyros ekpertė
  • Kursų moterims „Ekstazinė moteris“ (www.ekstazinemoteris.lt) , „Energetinis Intelektas” , „Subtilaus kūno pažadinimas”, „Sakralus moters seksualumas” kūrėja. „Studija DEVI” Ir „Deivių Šventovė” įkūrėja
  • Zouk, Kizomba ir Bachata šokių mokytoja. Apkeliavusi daugybę šalių, šokusi su daugeliu šokėjų, šokių mokytojų, vedusi pamokas su tokiais pasaulinio garso Zouk mokytojais kaip Pasty ir Xandy. Vedanti šokių pamokas ir terapijas poroms ir moterims
  • Masažų terapeutė (“Tao tantric massage”, “Kashmiri tantric massage”, “Tantra Massage: Spiritual Art of touch”, baigusi ir klasikinių masažų kursus „inspired by Femina Bona”)
  • Dvasios įkvėpėja. Skirianti ypatingą dėmesį sąmonės plėtimui per kontaktą, santykį, tantrą ir advaitą.
 

APIE VEIKLĄ

Kokia yra Diana Wind veikla?

Vedamos individualios konsultacijos, seminarai, paskaitos, stovyklos, ilgesni kursai skirti sąmoningumo, savęs pažinimo bei besąlyginio savęs priėmimo temomis. Per šokių užsiėmimus, meditacijas, įvairias kūno praktikas bei savęs pažinimo sesijas.
 

Visa veikla skirta plėsti sąmoningumą 4 lygmenyse: per kūną, per protą, per jausmus (kūrybą), per dvasines praktikas.

Šiuo metu didesnė dalis užsiėmimų yra skirta moterims.

Kelios akimirkos iš Diana Wind užsiėmimų

Cart
  • No products in the cart.