psichoterapijos ir sąmoningumo sesijos

Sąmonės plėtimo ir Geštalt psichoterapijos asmeninės sesijos padeda suvokti save, tapti sąmoningesniam ir gyvenime priimti palankesnius sau sprendimus.

Diana Wind

Sertifikuota ICF koučerė bei individualiosios Geštalto psichoterapijos praktikė, sertifikuota Mindfulness meditacijų ir sąmoningumo mokytoja.

Apie 10 metų dirbu su žmonėmis ir padedu jiems pažinti savo prigimtį, išsivaduoti iš limituojančių įsitikinimų ir per patirtį, įvairias praktikas paleisti naštą iš praeities ir pakeisti savo ateitį.

Specializacijos

Dirbu su labai ribotu kiekiu klientų, kad galėčiau įnešti kuo didesnę kokybę į kiekvieną sesiją ir būti išties atsidavusi šiam, mano nuomone, labai sakraliam darbui. Darbui, kur palydžiu klientą į jo paties sielą. Kur padedu praeiti visus iškilusius stabdžius. 

Procese orientuojuosi į klieto sąmoningumo didinimą, besąlygiškai palaikau žmogų, sukuriu saugią, nevertinimo erdvę.

Dirbu su klientais šiomis temomis:

ONLINE arba gyvai - KAUNE

Klientų atsiliepimai

Sesijų
įkainiai

Individuali Terapija - Psichoterapija

Tai ilgalaikė Geštalt  metodais pagrįsta terapija. Pradedame nuo 3 sesijų. Jei po 3 sesijų jaučiame, kad turime kur eiti giliau ir tinkame vienas kitam sesijoms, galime dirbti ilgesnį laiką ir iš esmės tranformuoti gyvenimą.

Vienkartinė sąmoningumo sesija

Vienkartinė sąmoningumo sesija – skirta norintiems pasikalbėti ir išsigryninti vieną konkretų klausimą ar tiesiog norint išsikalbėti ir būti suprastu. 

Koučingo sesijų paketas pagal Tavo prigimtį (Pagal gimimo datos informaciją)

Tai 5 sesijų koučingo sesijų paketas naudojant informaciją pagal Tavo gimimo datą. Šiam sesijų tipui reikalinga tiksli Tavo gimimo data, kuo tikslesnė valanda ir gimimo miestas. Gimimo duomenis perleižiu per – Human Design, Astrologiją, Numerologiją, Struktūrinį horoskopą ir kitas sistemas, tam, kad išsanalizuočiau ir suprasčiau Tavo prigimtį ir potencialą bei padėčiau Tau jį atskleisti!

Individuali Terapija

 

€60

Koučingo sesijų paketas pagal Tavo prigimtį (5 sesijos)

€400 / 5×70 min

Naudojant gimimo datos analizę

Dažniausiai užduodami Klausimai

Terapija vyksta kassavaitinėmis (galima ir dažniau) 60-70 minučių trukmės (online arba gyvai Kaune pirmadieniais ir trečiadieniais) sesijomis (konsultacijomis), kur per įvairius Geštalt psichoterapijos bei koučingo metodus, dirbama su iškilusiomis, žmogų neraminančiomis situacijomis bei asmeninėmis savybėmis.

Terapija gali būti ilgalaikė ir trumpalaikė. Pradžioje, turime bent 3 konsultacijas, kad įsitikinti terapijos tinkamumu klientui. 

Po 3 sesijų sprendžiame, kaip judėsime toliau – tęsime terapiją ar nutrauksime.

60- 70 minučių.

Įprastai, kartą per savaitę, tačiau turint intensyvesnę situaciją – galimos dažnesnės konsultacijos.

Viskas, apie ką kalbamės ir viskas, ką patiriame sesijų metu – lieka tik tarp kliento ir terapeuto. Išskyrus tuos atvejus, kai gręsia pavojus kliento ar jo aplinkinių gyvybei. Apie tokius atvejus pranešama reikalingoms institucijoms.

Vienos sesijos kaina – 60 EUR

Kviečiu registuojantis aprašyti kuo atviriau tai kas jus neramina. Perskaičiusi įvertinsiu ar mano kompetencija tinkama jums padėti.

Tai stebime eigoje. Iš ankso neįmanoma nuspėti. Viskas priklauso nuo to, kiek žmogus pasiruošęs eiti gilyn. 

Rašyti – [email protected] arba registracijos laukelyje žemiau.

Įgauk pasitikėjimo savimi ir savo sprendimais!

REGISTRACIJA SESIJOMS