logo - white

Pristatome taip ilgai jūsų lauktą ZOUK šokių kursą KAUNE!

Tai 2 mėnesių Zouk šokio kursas, kurio metu išmoksite visus šokio pagrindinius judesius ir šokio esmę. Šoksime porose.

NET JEI GYVENIME neesi šokęs! 
Šis kursas Tau! 

Ir tai, ką išmoksi pamokose, neabejotinai galėsi pritaikyti ir savo artimuose santykiuose!
Tai daugiau nei šokis, tai – kalba, artumas ir skrydissss! 

PARTNERIS NEBŪTINAS

Dėmesio! Partneris nebūtinas, kadangi pamokos metu keičiamės partneriais ir turėsime progos praktikuoti vieni su kitais.
Tačiau žinoma, kviečiame pakalbinti savo prešingos lyties draugus ir drauges ir atsivesti kartu, kad išlaikyti kuo lygesnį balansą tarp vyrų ir moterų (mes tuo pasirūpinsime, kad taip ir būtų). Šokėjų amžius nuo 18 iki… 🙂

MOKYSIMĖS

Braziliškojo ZOUK!

Šios pamokos nėra vien tik tam, kad išmokti žingsnius ir juos kartoti. Čia mes iš tikrųjų mokysimės šokti!

Mokysimės pajausti savo partnerį, mokysimės iš tikrųjų vesti ir klausyti vienas kito, o ne tik kartoti figūras ir kombinacijas. To dėka jūs galėsite pravesti į šį šokį ir žmogų, kuris niekuomet prieš tai nėra šokęs!

ZOUK

ZOUK šokis – tai braziliškas socialinis šokis, kuris išsiskiria skrydžio ir laisvės jausmu, besiplaikstančiais plaukais ir artimu kontaktu tarp dvieju žmonių!

 

Čia nereikia blizgančių aprangų ar pasirodymo. Tai ryšys, kuriuo du žmonės dalinasi ir judesiai, kurie įneša į bendrą tėkmę ir sukuria nepakartojamą jausmą!

Play Video

KADA:

Šokių kurso pradžia Vasario 28d. 19val.
Kursas vyks 2 mėnesius

 pirmadieniais 19:15h ir trečiadieniais 20:15h

KUR:

ŠOKIŲ STUDIJA “UP” (Vytauto pr. 13, Kaunas)

KAINA:

Perkant mėnesio abonementą – 64 EUR (8 EUR pamoka).

Užsiregistravus ir dalyvaujant su priešingos lyties partneriu – 60 EUR kiekvienam.

Atsiskaitant tik už vieną pamoką – 10 EUR pamoka.

Kelios akimirkos iš pamokų

REGISTRACIJA

Registruokis pamokoms čia:

KURSĄ veda

Diana Vonžodaitė – Wind ir jos šokio partneris Antanas Valantinas.

Diana Wind
Šokėja, judesio terapeutė, zouk, kizomba, bachata šokių mokytoja. Zouk šokį šoka 8 metus. Ilgiausiai vedanti Zouk šokių pamokas Lietuvoje.
Daugiau nei 6 metus vedanti Zouk, kizomba, bachata šokių, moteriškos kūno plastikos pamokas, kursus, ciklus poroms ir moterims. Dirbanti su žmogaus kūnu ir sąmoningumu per mindfulness, bei Geštalto psichoterapiją.
“Man šokis – tai susitikimas už žodžių ir apibrėžtumo. Kai per formą, judesį, mes galime pasiekti beformę erdvę, kurioje atsiveria gyvenimo džiaugsmas ir palaima. Tai susiliejimas su visu tuo, kas egzistuoja. Kai susitinka mūsų kūnai, sielos, emocijos. Visuomet jaučiu didelį norą pasidalinti tuo, ką atradau šokyje ir įnešti jus į naują patyriminę erdvę, kur per šokį gali pažinti kitą žmogų, o per kitą – gali pažinti save”.
 

Antanas Valantinas

socialinių šokių šokėjas, prieš keletą metų pamilęs šokį ir nekantraujantis pasidalinti savo metodikomis, tikslumu, išmokyti vyrus iš tikrųjų vesti moterį šokyje.
“Man tikrasis šokis įvyksta tuomet, kai partneriai per šokio judesius, techniką ar kombinacijas pradeda jausti vienas kitą. Tai atsiradęs tarpusavio ryšys, kuriame atsiskleidžia kiekvieno žmogaus savitumas.”

ĮKVĖPIMUI

Skirtingi Zouk šokio stiliai

Zouk šokis išskirtinis savo tėkme judesiuose, jausmuose. Tai ne tik šokio judesiai, bet ir ryšys, bei moteriškos ir vyriškos energijos puoselėjimas ir atskelidimas per šokį. 
Kur vyras veda, o moteris teka.
ATEIK Į PAMOKAS IR PATIRK TAI!

REGISTRACIJA

Registruokis pamokoms čia:

Su Tavimi susisieksime. Jei negausi patvirtinamo laiško per 2d.d. – rašyk ([email protected])