Žinutė stiprioms moterims

Žinau, kad vadini save stipria moterimi. Žinau, kad sugebi pasirūpinti savimi, savo finansais ir gyvenimu. Žinau, kad dažnai jautiesi, kad vyrai yra silpnesni už tave ir tavęs nesupranta, o tu jautiesi „viršesnė“ ir tau jie atrodo neįdomūs.
Kodėl taip yra? Ar tu pasmerkta būti vieniša arba būti su silpnesniu už save vyru? Gal išvis galvoji, kad jau geriau vienai nei su tokiu vyru… Nėra nei traukos, nei pagarbos „silpnam“ vyrui… O susitikusi su „stipriu“ vyru, jauti konkurencija ir neišeina sukurti santykių… Ką daryti?

Aš taip pat esu „stipri“ moteris. Turiu daug aktyvios energijos (vyriškos energijos).

Energija būna arba aktyvi arba pasyvi. Pasyvi energija, vadinama – moteriška energija, o aktyvi – vyriška. Viskas šioje žemėje dualu – sudaryta iš šių dviejų polių. Todėl kiekvienas žmogus turi abi šias energijas.
Dažnai stiprios moterys, kurias sutinku, vadina save stipriomis dėl to, kad pas jas stipriai išreikšta aktyvi, vyriška energija. Tai atsitiko dėl 2 dalykų – arba gimei su tokiais parametrais ir charakteriu arba esi sąlygojama feminizmo kulto.

Feminizmo kultas nukrypo nuo kurso. Feminizmas turėjo sulyginti moterų teises, tačiau dabar jis išsikreipė į stiprių (vyriškai) moterų kultą, kurios bando įrodyti vyrams, kad turi „kiaušus“. Tai nebe lygios teisės, o konkurencija. Moterys nepastebėjo, kad kovodamos už moteriškas teises, tai daro vyriškais ginklais. Vadinasi, kad jos skelbia, jos moterys turi daugiau vyriškos energijos už vyrus. Tai tada kam tie vyrai išvis reikalingi?

Tai kur tos lygios teisės? „Dėka“ feminizmo – dabar nebeužtenka tiesiog auginti vaikus. Kai tavęs paklausia: „ką veiki gyvenime, kuo užsiimi?“, dabar atsakyti, jog augini vaikus ir visą dėmesį skiri jiems, neužtenka. Niekas to nebevertina. Dabar „ant bangos“ moteris, kuri augina vaikus, sugeba pasirūpinti buitimi, šeima ir dar turi daug veiklų bei kokį vieną kitą verslą. Ir šis spaudimas tvyro ore. Pasąmoningai jaučiame spaudimą ir norime pateisinti šiuos lūkesčius, kad jaustis pakankamomis.

Jeigu moteris gali pasirūpinti savimi finansiškai, materialiai, psichologiškai, tai kam jai vyras? Jam nėra vietos moters gyvenime. Ką jis gali suteikti tau? Jeigu jis gali suteikti ramybę, stipri moteris jaučiasi, kad jis jai neįdomus, nes per mažai vyriškas. O jei vyras labai vyriškas – iškart tarp jų gimsta konkurencija.

Savo kelionėje supratau, kad priėmusi savo stiprybę nebeturiu niekam nieko įrodyti, nes viduje jaučiuosi galinti susitvarkyti su viskuo, ką gyvenimas paruošęs. Kai tai supratau, mano moteriška pusė galėjo pradėti skleistis, nes pasijautė palaikoma mano „vidinio vyro“.
Tik būdama stipri, moteris gali atsiduoti. Iš tikrųjų atsiduoti, o ne pasiduoti. Esu mačiusi daug, santykyje pasidavusių vyrams, moterų. Ir jos neįdomios. Jos praradę savo asmenybę, tapusios pilkais durų kilimėliais – tokios patogios ir praktiškos, bet be savasties. Jų vyrai žvalgosi į kitas arba nebeturi motyvacijos nieko siekti, nes negauna palaikymo iš moters. Jau esu daug kalbėjusi apie tai, kad atsiduoti ir pasiduoti yra absoliučiai skirtingas dalykas.

Stiprios moterys jaučia, kad jos nenori tapti tais durų kilimėliais, todėl nenori „atsiduoti“ vyrui. Iš tikrųjų, ko jos nenori, tai įkristi į santykį ir pasiduoti. Jos nesupranta, kad įmanomas santykis per atsidavimą, ne pasidavimą. Atsidavimą – kai moteris ir vyras atsiduoda bendrai tėkmei kartu. Dalinasi, o ne atiduoda save ir tikisi, kad kitas juo pasirūpins. Tik dalinantis meilė skleidžiasi ir auga. Ir mes, kiekvienas, savo viduje jaučiame susijungimo poreikį. Dėl pasaulio dualumo jaučiame troškimą užpildyti save ir susijungti su kita savo pusele. Tai natūralu. Tu gali jaustis pilnatvėje prieš einant į santykį ir tai padės sukurti kokybišką santykį, tačiau tikėtis, kad viena pati gali pasiekti laimę ir užsipildymą, kol turi kūną ir nesi hermafroditas – būtų kvaila. Vyrai ir moterys – tai skirtingi poliai, kuriems susitikus gimsta naujas, save užpildantis, pasaulis.

Tik būdama stipri gali atsiduoti ir tekėti, nes tada su visa savo energija tu įeini į santykį su vyru. Įeini savo apsisprendimu. Pilnai. Be kelio atgal. Pasiruošusi atsiduoti kelionei su šiuo vyru. Žinodama, kad gali pasirūpinti savimi, tačiau su visa meile užleisdama jam vedančiojo vietą – praskinti jums kelią per gyvenimo džiungles. Ir tu ištikimai eini šalia jo. Stebėdama jo klysteklius ir išmintingai leisdamasi į nuotykius, nes tu turi jėgų tam. Juk tu esi stipri moteris. Tu pasiruošusi žaisti, atrasti naujus kelius. Būdama silpna tu būgštautum ir lieptum vyrui tave nešti visą kelią, o jam nešant tave – nerimautum ir pradėtum aiškinti vyrui kur eiti, tam, kad jus apsaugoti. Taip toli nenueitumėte.

Būti stipria moterimi – nuostabu. Tai suprasti ir žinoti – dar nuostabiau. Tik kiek išminties tavyje bus, santykyje su vyru išmintingai jam atiduoti sritis, kurias jis taip pat gali sutvarkyti. Kiek vietos paliksi vyrui savo gyvenime – tiek jis ir įeis. Ir tau nebereiks visko pasidaryti pačiai. Tu sąmoningai, su pasitikėjimu užleisi jam vietą prie gyvenimo vairo. Tai gali padaryti tik stipri ir išmintinga moteris. Silpna moteris bus su vyru, kuris bus jai tėvas. Ji nebus ta moteris, kuri gali būti partnerė ir lygiavertė vyrui. Ji gali tik pasiduoti vyro rankose. Ir tikrai atsiras vyrų, kurie tokiame santykyje ras sau vietą.
Su visomis mumis – viskas gerai. Tiesiog, savo super galiomis reikia išmokti naudotis.

Būk stipri moteris, kuri leidžia savo moteriškui pilnai tekėti kartu su vyru, kurį matydama jį stipriu – tokį jį sukuria. Už kiekvieno stipraus vyro – stovi stipri moteris.
Atmink tai ir išnaudok savo „stiprybę“ bendrai kūrybai, o ne susireikšminimui. Susireikšminti norisi tada, kai dar nesi užtikrinta ar iš tikrųjų esi tokia stipri ir bandai tai įrodyti. Atrask savo jėgą ir įvaldyk ją.

Su meile,
Diana