NEMOKAMOS MINDFULNESS MEDITACIJOS

Streso valdymui (online)

Visą sausio mėnesį

BAIGĖSI

Startuojame: 2021m. sausio 5d. Antradieniais 6:00h. | Ketvirtadieniais 18:00h.

NEMOKAMAI

MEDITACIJOS BAIGĖSI

Užsiregistravus gauk nuorodą ir junkis medituoti kartu!

Apie

Šiuo pandemijos laikotarpiu supratau, kad visi žmonės daugiau ar mažiau išgyvena nežinomybę, įtampą, stresą. Dėl to noriu su Tavimi pasidalinti mindfulness praktikomis, meditacijomis, kurios ne tik mano nuomone yra itin efektyvus būdas malšinti nerimą, lengvinti lėtinius skausmus bei pagerinti kasdienę nuotaiką, bet ir tarptautiniu mąstu pripažintas metodas. 

Nors daugelis praktikų yra kilę iš rytų tradicijų, budistinės krypties, tačiau Mindfulness metodo efektyvumas įrodytas gausybe šiuolaikinių mokslinių tyrimų. Vakarų šalyse plačiai taikomas ir mokyklose, įmonėse, valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.

Mindfulness – tai praktikos skirtos aktyviam žmogui. Mindulness galima praktikuoti skirtingai nuo daugelio meditacijų, tiesiog einant, dirbant, keliaujant.
 
Šių praktikų dėka, žmogus išsugdo dar didesnę koncentraciją, susitelkimą bei tampa atsparesnis stresui.
 
Čia ne tik pradėsi arba užbaigsi dieną prasmingai, nusiraminsi, bet ir išmoksi medituoti kasdien. 
 

Kiekvieną kartą išsamiai papasakosiu, kaip reikia praktikuoti meditaciją ir kokie stabdžiai, kurie neleidžia Tau įsijausti bei kaip su jais tvarkytis!

Mindfulness Nauda:

Šios meditacijos Jums, jeigu:

Galima dalyvauti visose 8 meditacijose, galima prisijungti į pavienes praktikas.

Susitikimai vyksta antradieniais 6val., ketvirtadieniais 18val. ONLINE

Meditacijų kambarys užsidaro 06:05h.  antradieniais ir 18:05h. ketvirtadieniais. Vėliau prisijungti nebegalima, kadangi vyks praktikos.

Meditacijas Ves

Diana Wind

Mindfulness praktikė ir mokytoja, sąmoningumo įkvėpėja. Sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja/instruktorė.

Jau virš 5 metų per sąmoningumo užsiėmimus, sąmoningumo, koučingo ir Human Design sesijas ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Minfulness tai įrankis, išmokantis Tave gyventi. Nebe egzistuoti, bet išties patirti gyvenimą!

Padovanokite savo naujiems metams dovaną - galimybę patirti mažiau streso, įgauti daugiau emocinio stabilumo, jausti artimesnį ryšį su savimi ir daugiau pasitenkinimo gyvenime!

O VASARIO 4 dieną pradedame Streso valdymo kursą mažoje grupelėje. Prisijunk!

REGISTRACIJA

REGISTRUOKIS
Į NEMOKAMAS MINDFULNES PRAKTIKAS!

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

*Užsiregistravus gausi nuorodą, su kuria galėsi prisijungti prie meditacijų!

Cart
  • No products in the cart.