8 savaičių Mindfulness praktikų (streso valdymo) programa

Mindfulness meditacijų mokymai ONLINE

11/12 užsiregistravę dalyviai

Vietų skaičius ribotas!

Startuojame: 2021m. lapkričio 8d. Renkama NAUJA GRUPĖ!

Play Video

€180

€300

Kurso pradžia už:

Kursą sudaro:

Išbandyk:

Apie kursą

Visame pasaulyje vyksta dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi Mindfulness programa.

Užsiėmimai vyksta nedidelėse uždarose grupėse po 16 dalyvių.

Programą sudaro 8 kassavaitiniai 2,5 – 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai ONLINE, taip pat labai svarbi 7 valandų atsiskyrimo – praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje arba ONLINE, jei karantino sąlygos neleidžia. 

Dalyviai kassavaitinių susitikimų metu praktikuoja, taip pat gauna koncentruotą teoriją bei dalinasi savo patirtimi. Tačiau svarbiausia dalis mokantis dėmesingo įsisąmoninimo yra patyrimas ir praktika. Atliekamų pratimų / praktikų tikslas – dėmesio valdymas. Dėmesys gali būti sutelkiamas į tokius paprastus ir patyrimus kaip mūsų kvėpavimas, kūno pojūčiai. Praktikų metu mokysimės stebėti savo mintis bei jausmus, siekiant geriau suvokti tiek save, tiek kasdieninės įtampos priežastis.

Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai. Dalyviai gauna aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Diana Vonžodaitė sertifikuota dėmesingumo bei sąmoningumo mokytoja.

 

Kas yra mindfulness?

Ši prieš keturis dešimtmečius sukurta įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo metodika, sparčiai išpopuliarėjusi visame pasaulyje. Ši programa taikoma tiek streso valdymui, tiek kompulyviam valgymui valdyti, tiek lėtinių ligų pacientų skausmų palengvinimui. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių profesijų atstovai, nuo karių iki mokytojų bei gydytojų, verslininkų. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų, Vakarų šalyse plačiai taikomas ir mokyklose, valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.
 
Midfulness – tai praktikos skirtos aktyviam žmogui. Mindulness galima praktikuoti skirtingai nuo daugelio meditacijų, tiesiog einant, dirbant, keliaujant.
Šių praktikų dėka, žmogus išsugdo dar didesnę koncentraciją, susitelkimą bei tampa atsparesnis stresui.
 
 

Kurso Nauda:

Šis mokymų kursas Jums, jeigu:

Play Video

Ko neverta tikėtis?

Kurso struktūra

Susitikimai vyksta Pirmadieniais 19val. ONLINE

  • 1 dalis: Susipažinimas
  • 2 dalis: Teorija
  • 3 dalis: Praktikos ir Pasidalinimai

Pilna diena praktikų. Praktikuojame susitikę gyvai, jei situacija dėl karantino neleis, praktikuosime Online. Ši diena dažniausiai būna didžiausias lūžis ir mėgstamiausia patirtis dalyviams. 

Susitikimas vyks 11-18val. (nebent nuspręsime paankstinti)

Kūniško sąmoningumo vieta.

  • 1 dalis: Intuicija ir sveikata (blužnies centras).
  • 2 dalis: Baimės
  • 3 dalis: Aptarimas ir analizė.

Jei iš anksto žinote, jog teks praleisti kurį nors užsiėmimą, nieko baisaus, tai ne kliūtis dalyvauti programoje. Medžiagą ir pratimų įrašus gausite. Tiek pratimus, tiek teorinius principus kartojamės ne vieno užsiėmimo metu.

* Šis kursas yra sudarytas pagal tarptautinę, sertifikuotą MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) programą. 

Kursą veda įsisąmoninimu grįstų kognityvinės ir elgiasio terapijos intervencijų sertifikuota mokytoja.

Kursą Ves

Diana Wind

Mindfulness praktikė ir mokytoja, sąmoningumo įkvėpėja. Sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja/instruktorė.

Jau virš 5 metų per sąmoningumo užsiėmimus, sąmoningumo, koučingo ir Human Design sesijas ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Minfulness tai įrankis, išmokantis Tave gyventi. Nebe egzistuoti, bet išties patirti gyvenimą!

Padovanokite sau kalėdinę dovaną - galimybę patirti mažiau streso, įgauti daugiau emocinio stabilumo, jausti artimesnį ryšį su savimi ir daugiau pasitenkinimo gyvenime!

Žmonių atsiliepimai

71476327_10206432628932576_7632815320658345984_o
Ilgai atidėliojau konsultaciją, bet pasirodo, kad tiesiog dar nedrįsau susitikti su savo galvos chaosu. Po konsultacijos su Diana, supratau, kur slypi mano įsitikinimų priežastis, kaip stebėti save ir kiekvieną akimirką mokytis pažinti save ir savo jausmus. Prisipažinsiu, nubraukiau ne vieną ašarą konsultacijos metu, bet tai tik dėl to, kad Diana subtiliai sugebėjo atmerkti man akis. Ačiū, mieloji, atrodo, kad pažįstu tave tūkstantį metų. Iki kitų susitikimų! 🙏❤️
Živilė
Balinskė
120434526_3514237775301113_2712393098116621222_o
Diana man padovanojo Gyvenimą. 💗 Kiek save atsimenu abejojau savimi, o aplinka tai tik skatino. Nuolat gyvenau su mintimis: "tu nepakankama", "stenkis labiau, įrodyk savo vertę", "taip tau ir reikia", "tu nenusipelnei gausos ir meilės". Mane nuolat lydėjo vis pasikartojanti kančia ir susikaustymas. Apie meilę sau net nežinojau... Dianos sukaupta išmintis leido sistematiškai pažvelgti į šias mintis bei suprasti kodėl jos kyla, suprasti savajį ego. Įvairios praktikos leido praplėsti požiūrį, išmokė atsiverti gyvenimui. Ačiū, Diana, tai tiesiog neįkainojama 🙏 🌸
Ieva
Neverdauskaitė

Išbandyk:

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€180

€300

Kurso pradžia:

Kursą sudaro:

Cart
  • No products in the cart.