8 savaičių Mindfulness meditacijų kursas ONLINE

Išmok medituoti ir nuraminti protą

2/12 užsiregistravę dalyviai

Vietų skaičius ribotas!

Startuojame: 2023m.vasario 20d. Renkama NAUJA GRUPĖ!

Play Video

€190

€300

Kurso pradžia už:

Kursą sudaro:

Jautiesi išsekęs nuo nenutylančių minčių? Vadini save “over-thinker’iu”?

Nuolatos patiri nerimą? Sunku atsipalaiduoti? 

Greitai įtraukia išorinės problemos, kitų žmonių būsenos ir nuotaikos? 

Tai tipinis pas mane ateinančių žmonių, kurie ieško pagalbos – portretas. Pas vienus labaiu išreikštas vienas aspektas, pas kitus – kitas. 

 Bet faktas toks – visų jų būsena lengvai paveikiama išorinių situacijų. 

Aš taip pat tokia buvau, kol neatradau savistavos, meditacijos. 

Meditacija nėra vien tik formali – kur sukryžiavę kojas turime sėdėti valandų valandas. 

Meditacija – tai savistaba, dėmesio koncentracija, kuri padeda ne tik dvasiniams ieškotojams, bet taip pat ir verslininkams ir visiems kitiems žmonėms. 

Šiame kurse visos praktikos skirtos žmogui, kuris nori atsikratyti nerimo, įnešti daugiau koncentracijos į savo gyvenimą ir įgyti galios valdyti savo paties būseną.

326363512_842452133496319_3303721329167698682_n
Pažintis su Diana padėjo pamatyti pasaulį ir save visai kitomis spalvomis – lengvai, ryškiai, žaismingai, su meile. Jos dėka atradau moteriškumą savyje, mokėjimą iš tikrųjų džiaugtis kiekviena diena ir viskuo kas nutinka 😊 Diana spinduliuoja nuostabią energiją, kurdama aplink save jaukumą, džiaugsmą, lengvumą. Vesdama mokymus yra labai nuoširdi, viską pateikia kaip yra, be užuolankų, su meile. Praktiniai užsiėmimai vyksta jaukioje ir saugioje aplinkoje, todėl jos mokymų metu, galite atrasti naujas savo galimybes 😊 Ačiū tau, Diana, kad esi ir daliniesi, kad mokai mus būti savimi ir patirti pilnatvę ❤
Živilė
Balinskė
309156235_10217240655767045_5031432930420478442_n
Tikrai labai labai nuoširdžiai rekomenduoju šį kursą būtent pas Dianą!!! Diana yra nuostabi lektorė, kuriai svarbu ne tik pateikti informaciją, bet ir gauti grįžtamąjį ryšį, analizuoti kartu iškilusius klausimus.
Dovilė

Išbandyk:

Apie kursą

Visame pasaulyje vyksta dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi Mindfulness programa.

Užsiėmimai vyksta nedidelėse uždarose grupėse iki 16 dalyvių.

Programą sudaro kassavaitiniai 2,5 – 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai ONLINE, taip pat labai svarbi 7 valandų atsiskyrimo – praktikų diena. Ją organizuojame tyloje ONLINE.

Dalyviai kassavaitinių susitikimų metu praktikuoja, taip pat gauna koncentruotą teoriją bei dalinasi savo patirtimi. Tačiau svarbiausia dalis mokantis dėmesingo įsisąmoninimo yra patyrimas ir praktika. Atliekamų praktikų tikslas – dėmesio valdymas. Iš esmės, tai dėmesio valdymo praktikos. Dėmesys gali būti sutelkiamas į tokius paprastus ir patyrimus kaip mūsų kvėpavimas, kūno pojūčiai. Praktikų metu mokysimės stebėti savo mintis bei jausmus, siekiant geriau suvokti tiek save, tiek kasdieninės įtampos priežastis.

Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai. Dalyviai gauna aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Diana Vonžodaitė-Wind sertifikuota dėmesingumo bei sąmoningumo mokytoja.

 

* Šis kursas yra sudarytas pagal tarptautinę, sertifikuotą MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) programą. 

Kursą veda įsisąmoninimu grįstų kognityvinės ir elgiasio terapijos intervencijų sertifikuota mokytoja.

Kas yra mindfulness?

Ši prieš keturis dešimtmečius sukurta įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo metodika, sparčiai išpopuliarėjusi visame pasaulyje. Ši programa taikoma tiek streso valdymui, tiek kompulyviam valgymui valdyti, tiek lėtinių ligų pacientų skausmų palengvinimui. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių profesijų atstovai, nuo karių iki mokytojų bei gydytojų, verslininkų. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų, Vakarų šalyse plačiai taikomas ir mokyklose, valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.
 
Midfulness – tai praktikos skirtos aktyviam žmogui. Mindfulness galima praktikuoti skirtingai nuo daugelio meditacijų, tiesiog einant, dirbant, keliaujant.
Šių praktikų dėka, žmogus išsugdo dar didesnę koncentraciją, susitelkimą bei tampa atsparesnis stresui.
 
 
Play Video

KURSO NAUDA:

Žmonių atsiliepimai

71476327_10206432628932576_7632815320658345984_o
Ilgai atidėliojau konsultaciją, bet pasirodo, kad tiesiog dar nedrįsau susitikti su savo galvos chaosu. Po konsultacijos su Diana, supratau, kur slypi mano įsitikinimų priežastis, kaip stebėti save ir kiekvieną akimirką mokytis pažinti save ir savo jausmus. Prisipažinsiu, nubraukiau ne vieną ašarą konsultacijos metu, bet tai tik dėl to, kad Diana subtiliai sugebėjo atmerkti man akis. Ačiū, mieloji, atrodo, kad pažįstu tave tūkstantį metų. Iki kitų susitikimų! 🙏❤️
Živilė
Balinskė
120434526_3514237775301113_2712393098116621222_o
Diana man padovanojo Gyvenimą. 💗 Kiek save atsimenu abejojau savimi, o aplinka tai tik skatino. Nuolat gyvenau su mintimis: "tu nepakankama", "stenkis labiau, įrodyk savo vertę", "taip tau ir reikia", "tu nenusipelnei gausos ir meilės". Mane nuolat lydėjo vis pasikartojanti kančia ir susikaustymas. Apie meilę sau net nežinojau... Dianos sukaupta išmintis leido sistematiškai pažvelgti į šias mintis bei suprasti kodėl jos kyla, suprasti savajį ego. Įvairios praktikos leido praplėsti požiūrį, išmokė atsiverti gyvenimui. Ačiū, Diana, tai tiesiog neįkainojama 🙏 🌸
Ieva
Neverdauskaitė

Šis mokymų kursas Jums, jeigu:

Play Video

Ko neverta tikėtis?

Kurso struktūra

Susitikimai vyksta Pirmadieniais 19val. ONLINE

  • 1 dalis: Susipažinimas
  • 2 dalis: Teorija
  • 3 dalis: Praktikos ir Pasidalinimai

Pilna diena praktikų. Praktikuojame susitikę gyvai, jei situacija dėl karantino neleis, praktikuosime Online. Ši diena dažniausiai būna didžiausias lūžis ir mėgstamiausia patirtis dalyviams. 

Susitikimas vyks 11-18val. (nebent nuspręsime paankstinti)

Jei iš anksto žinote, jog teks praleisti kurį nors užsiėmimą, nieko baisaus, tai ne kliūtis dalyvauti programoje. TAČIAU BŪTINA DALYVAUTI BENT 6 ! Medžiagą ir pratimų įrašus gausite. Tiek pratimus, tiek teorinius principus kartojamės ne vieno užsiėmimo metu.

Kursą Ves

Diana Wind

Mindfulness praktikė ir mokytoja, sąmoningumo įkvėpėja. Sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja/instruktorė. Individualiosiso ir organizacijų Geštalt psichoterapijos praktikė.

Jau virš 6 metų per sąmoningumo užsiėmimus, sąmoningumo, koučingo ir Human Design sesijas, psichoterapijos sesijas  ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Minfulness tai įrankis, išmokantis Tave gyventi. Nebe egzistuoti, bet išties patirti gyvenimą!

Padovanokite sau dovaną - galimybę patirti mažiau streso, įgauti daugiau emocinio stabilumo, jausti artimesnį ryšį su savimi ir daugiau pasitenkinimo gyvenime

Išbandyk:

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€190

€300

Kurso pradžia:

Kursą sudaro:

Cart
  • No products in the cart.