LIEPOS 21-23

SUBTILAUS KŪNO PAŽADINIMO SAVAITGALIS

Nusimesk limituojančius įsitikinimus apie save! Leisk sau būti matoma ir mylima! Pažink savo kūniškumą ir dieviškumą. Pajusk…Paleisk… Atsipalaiduok.. Atsiduok… Šiai akimirkai… Ir jos ekstazei… Totaliai… Atsiverk pojūčių pasauliui. Tu esi dieviškumas… 

sugrįžk į subtilią moterišką energiją

Tavo moteriškas kūnas – malonumo šventovė, laukianti, kol bus ištirta ir pažadinta. 

Subtilaus kūno pažadinimo savaitgalis – tai savęs atradimo ir įgalinimo kelionė, leidžianti iki galo priimti savo moteriškumą, jautrumą bei se(k)sualumą.

Kai susijungiame su savo subtiliais pojūčiais. Ištirpstame judesio švelnume, takume…Tai greičiausias kelias į išeiti iš nerimąstingų minčių ir panirti į ramybės ir pilnatvės erdvę.

Tai giliausias ir sakraliausias patyrimas. Susilieti su erdve ir grįžti namo – į Save. Per subtilų judesį. Kai nebelieka minčių. Tik tyras buvimas. Ir pilnatvė.

Kviesiu išeiti iš kietumo, proto į moterišką minkštumą, takumą, subtilumą. Per įvairias praktikas, šokį, moterišką meditaciją

Esu įsitikinusi, kad šokis – tai moteriškas kelias į savęs atskleidimą, savo emocijų harmonizavimą ir subtilaus moteriškumo pažadinimą. Kur aplenkiame proto spąstus, idėjas, kurias girdime kasdien apie tai, kaip neva reikia gyventi. Kur nebesvarbu išvaizda – sijono ilgis ar makiažo skluoksnis. Nes energija teka iš vidaus. Iš Tavęs!

Play Video

Šok. savo piršų galiukais. Piešk. Ore palaiminimo ženklus. Savo judesiais – Tu laimini Žemę. Tu esi palaiminimas. Kai judi iš savo subtilumo.

Tavo rankos – tai širdies prailginimas. Dalinkis. Nieko nėra gražiau už moters širdies energiją. Kuri globoja, saugoja ir vilioja. Į ekstazę. Į ramybę. Į SAVE.

SUBTILIOS MOTERIŠKOS ENERGIJOS TYRINĖJIMO PRAKTIKOS

Tyrinėsime savo subtilią moterišką energiją. Kai susitinka Tantra ir šokis. Kūno ir sielos šokis. Tuomet kūnas suminkštėja, o judesiai tampa takūs, plastiški, moteriški. Eidama gatve Tu skleidi ramybę ir grožį. Kurį kuria Tavo energija, o ne Tavo dėvimi rūbai. Būtent šiame savaitgalio patyrime vesiu Tave į tai. Į atsipalaidavimą. Malonum osavo kūne atradimą ir vidinę ramybę.

Tai ką aš atradau per judesį, šokį – neįkainojama. Jokios knygos neatstots tos tiesos, kuri atsiskleidžia moterims mano užsiėmimuose. Esu sukūrusi autorinę metodiką – “subtilaus kūno pažadinimas”, skirtą žadinti moteriškumą. Išvesti moteris iš darymo į buvimą. Iš nerimo į pasitikėjimą. Savaitgalio mokymai vyks pagal autorinę Dianos Wind techniką. Jungiant įvairias kūno, psichoterapijos, tantors bei dvasines praktikas. 

Jokių dogmų – tyras patyrimas.

 

MASAŽO IR PIRTIES EKSTAZĖ

Patirsime kvapnią ritualinę pirtį su nuostabiai švelnia ir patyrusia pirtininke – Asta Bučiene. Taip pat galėsite save palepinti kūno ar veido masažu, kurį galėsite papildomai užsisakyti registruojantis pas kūno puoselėtoją, sertifikuotą masažuotoją – Astą. 

GAMTOS EKSTAZĖ

Patyrimas vyks gamtoje, nuostabioje gamtoje esančioje sodyboje – Bebrų kalnas. Privačioje erdvėje prie ežero. Kur leisimės į subtilų savo ir aplinkos energijos tyrinėjimą, o galinga gamta mus priglaus, apkabins, išliūliuos savo vandenyse, žolėse ir vėjyje. Mūsų plaukai šoks vėjyje, kol jis su meile glostys mūsų plaukus. Mūsų mintys išplauks vandenyse. O žemė rems savo stiprybe.

Šiame savaitgalio kurse atliksime specialias praktikas skirtas:

  • Atsiverti iki šiol nepažintam pojūčių pasauliui ir susilieti su subtiliais pojūčiais per kūną, prisiletimą, garsą, kvapą, skonį, susiliejimą su erdve;
  • Išmokti judėti moteriškai, plastiškai, takiai. Išeiti iš vyriško grubumo energijos;
  • Prisijaukinti savo kūną. Išsilaisvinti iš limituojančių įsitikinimų apie save, savo kūną;
  • Atverti sakralią seksualinę energiją;
  • Atverti savo subtilią širdies energiją;
  • Išlaisvinsti savo se(k)sualumą, priimti savo orgazminę prigimtį. Atrasti būdą patirti malonumą pačiai;
  • Patirti savo žmogišką ir dvasinę esatį;
  • Atrasti savo ekstazinę prigimtį;
  • Pailsėti;
  • Paleisti mintis, išeiti iš darymo. Atrasti buvimą.

Akimirkos iš praeitų renginių

Diana Wind jau apie 7 metus per įvairius seminarus, praktikas, patyriminius seminarus ir stovyklas dalijasi su žmonėmis praktikomis skirtomis sąmonės plėtimui, savęs pažinimui ir moteriškumui puoselėti. Per žmogiškumą – pasiekti dvasinę prigimtį ir pasiekti kūno, minčių, emocijų ir dvasios vienovę.

KUR KADA?

2023m. liepos 21d. 18val. – liepos 23d. 18val.

Sodyboje gamtoje prie ežero, toli nuo miesto šurmulio. Sodyboje “Bebrų kalnas” (Tauragnai, Utenos sen.) 

Gyvensime po 2-3 moteris viename kambaryje.

Visos kartu kooperuosimės atvykimą.

KIEK?

Į kainą įskaičiuota 3 dienų programa, apgyvendinimas, pilnas maitinimas, užkandžiai, 2 valandų pirties ritualas. 

Už papildomą kainą rekomenduojama užsisakyti masažą.

Iki gegužės 31d. – 250 EUR

Nuo birželio 1d.- 270 EUR 

Registruojantis su drauge – 250 EUR

Registracija patvirtinama gavus avansinį mokėjimą.

(Galima mokėti dalimis)

KAM?

Savaitgalio patyrimas skirtas tik moterims jau sulaukusioms 18 metų. Priimsime ribotą kiekį dalyvių. Kiekviena savaitgalio metu galės gauti individualaus dėmesio.

Savaitgalio patyrimas bus blaivus (draudžiama vežtis ir naudoti svaiginančias priemones).

į šį patyrimą priimamos dalyvauti tik psichologinių sutrikimų neturinčios dalyvės.

Taip pat, turinčios kažkokių fizinių negalavimų apie tai turėtų pranešti organizatoriams jau registruojantis. 

PROGRAMA

Penktadienis (07.21)

Renkamės nuo 18val., įsikuriame.

Vakarienė – 19val.

Pradžia 20:00-22:30

Įvadinė sesija

Šeštadienis (07.22)

8:00 – 8:30 masažo laikas

8:40 – 9:10 masažo laikas

8:30 – 9:30 pojūčių mankšta

9:30 Pusryčiai

10:30– 11:00 laisvas laikas

10:15 masažo laikas

11:00 – 13:00 sesija 1

13:00 – 14:30 laisvas laikas ir pietūs

13:00 masažo laikas

13:30 pietūs

14:30 – 16:15. sesija 2

16:15- 17:00 laisvas laikas

17:00 vakarienė

17:30 – 21:30 karščio/šalčio pirties ritualas + užsiėmimas

   – 17:30-19:20 Pirtis 1

   – 19:40 – 21:30 Pirtis 2 

22:00 – 23:30 Vakarinė praktika

Sekmadienis (07.23)

8:00 masažo laikas

8:30 masažo laikas

9:00 – 10:00 pojūčių mankšta

10:00 – 11:30 pertrauka

10:00 – pusryčiai

10:30 masažo laikas

11:00 masažo laikas

11:30 – 13:30 sesija 3

13:30 – 15:00 laisvas laikas ir pietūs

13:30 masažo laikas

14:00 pietūs

14:30 masažo laikas

15:00 – 17:00 sesija 4

17:30 pabaiga

Programa prasideda nuo švelnių, tačiau atgaivinančių pratimų, padedančių pažadinti pojūčius ir suaktyvinti kūno energetinius centrus. Švelniu kvėpavimu ir sąmoningu, subtiliu judesiu susisieksite su savo kūne glūdinčiais pojūčiais. Atrasime savyje saugumo jausmą, palaikymą, leisdamos atsikratyti bet kokios įtampos ar streso, kurie gali trukdyti patirti tikrąjį malonumą.

Tuomet leisimės į dar subtilesnę kelionę per savo kūną, šokį, judesį. Per įvairias meditacijas ir savęs tyrinėjimą, atrasite unikalius savo kūno pojūčius ir troškimus, leisdamos sau patekti į gilų jausmingumo ir malonumo šulinį, kurio galbūt niekada anksčiau nepatyrėte.

Programa taip pat apima intymumo su kitais aspektą – įskaitant bendravimo įgūdžius ir švelniu prisilietimu pagrįstus pratimus. Išmokę perteikti savo poreikius ir norus, galėsite užmegzti gilesnį pasitenkinimą teikiantį ryšį su savo artimaisiais.

Per Subtilaus kūno pažadinimo programą atrasite kūno grožį ir galią bei išmoksite priimti savo sensualumą autentišku ir įgalinančiu būdu.  

ORGANIZATORĖS

Diana Wind

Geštalto psichoterapijos praktikė, šokių mokytoja ir savęs pažinimo kursų vedėja, lektorė, sertifikuota Mindfulness įsisąmonintų grįstų intervencijų mokytoja, sertifikuota koučerė, tantros masažų terapeutė. Per sąmoningumo, judesio užsiėmimus, per šokių pamokas pasiekusi šimtus žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą. Sąmoningumo mokytoja, „Ekstazinė moteris“,„Energetinis kursas“, “Sakralus moters seksualumas” kursų kūrėja, sertifikuota koučerė, tantros masažų terapeutė, žmonėms padedanti per koučingo ir sąmoningumo sesijas.
Diana nuo vaikystės buvusi jautri energijoms, visą gyvenimą tyrinėja kas vyksta aplink subtiliam lygmenyje. Visada jautųsi, kad kažkas yra giliau, keliavo dvasiniu keliu, pas mokytojus, filosofijas, kol suvokė, kad viskas yra viduje ir kelionė gali būti tik viena – gylyn į save… Viskas čia, viskas Tavyje.

Didžiąja dalimi mano kelias skleidėsi per TANTRĄ, tyrinėjimą per santykį su vyru, su aplinkiniais.
Dėka tantros, pamilau savo kūną, pamilau savo dieviškumą ir atvėriau savo gyvybinę energiją. Į tai kviečiu ir Jus!

Asta Bučienė

Pirties meistrė, kūno puoselėtoja, masažuotoja.

Į pirtį ir masažus Jus pakvies Asta, jau daugiau nei dešimt metų keliaujanti pirties keliu, nuolat besimokanti šio meno. Šiame kelyje tiek kūrybos, pajautimo, bendravimo, padėkos, šilumos, atodūsių, apkabinimų, tiek laimingų ir gražių žmonių. Man pirtis yra bendravimas, dalinimasis, prisilietimai, sugrįžimas į save, nusimetimas visų rūpesčių, nusiprausimas, atgaiva širdžiai ir protui. Čia ateiname nuprausti ne tik kūną, pirtyje bendraujame, uodžiame, atsipalaiduojame, dainuojame, klausome, tylime, iššaukiame visa, kas nereikalinga. Žiemą eketė, vasarą tvenkinys, ežeras, upė. Tai yra NUOS-TA-BU! Kviečiu ir Jus pažinti ir patirti pirtį.

Pirties ir masažų kelyje patiriu tiek kūrybos, pajautimo, bendravimo, padėkos, šilumos, atodūsių, apkabinimų, tiek laimingų ir gražių žmonių. Ir visa tai mane augina ir užpildo. Myliu gamtą ir žmones, tad pirtis man suteikė savęs priėmimą, nusiraminimą ir leido nusimesti tai, kas nereikalinga. Per pirtį atkeliavau  į masažų pasaulį. Čia taip gera matyti laimingus žmonių veidus, gera padėti bei rūpintis. Esu masažuotoja ir pirties meistrė, Moterų rato įkūrėja, renginių organizatorė. Vykstu į renginius su kvapniais žolynais, vantelėmis pravesti lietuviškos pirties programos, atlikti įvairių masažų, kūno SPA porcedūrų. Linkiu patirti ir pamilti pirtį bei savo kūną! 

Patyrimą papildys ir stovykloje padės artima siela, draugė:

Vitalija Marčiukaitytė

menininkė, tyrinėtoja, grožio estetė, puoselėtoja, interjero dizainerė, 8 MOONS įkūrėja ir puoselėtoja, bei viena iš 2 SESĖS bei OMG synergy įkūrėjų, sertifikuota Meno terapijos ir Reiki gidė, Mindfulness, Human Design sistemų, aromaterapijos praktikė.

“Aš įsimylėjusi šokį, subtilų judesį, aromatus, žinias ir pažinimo jausmą, spalvų potėpius, formas, tekstūras – tiesiog pačią kūrybą. Tikiu, kad kiekvienas yra savo gyvenimo Kūrėjas ir tik nuo Mūsų priklauso kokios bus Kūrinio spalvos. Esu dėkinga kiekvienai gyvenimo patirčiai, nes jos visada veda į šviesą ir meilę. Tereikia atsisukti į savo vidų. Visose mano veiklose būtent tai ir atsispindi – žvilgsnis į savo vidų. Visi atsakymai yra čia. Ir aš tik tam, kad palaikyčiau ir priminčiau tai. Ačiū, Ačiū, Ačiū 🤍

Stovyklos metu kviesiu Jus pažadinti uoslės pojūtį, susijungti su augalų skleidžiamomis galiomis, eterinių aliejų savybėmis ir patirti neišmatuojamą jų poveikį fiziniam, emociniam ir dvasiniam lygmenyje.

REGISTRACIJA

Registruokis liepos 21-23d. patirčiai čia: 

Vieta bus patvirtinta tik gavus avansinį apmokėjimą.

Jei po registracijos negausite laiško per 3d. rašykite – [email protected]

Išskleisk savo moterišką energiją!