HUMAN DESIGN

SAVĘS PAŽINIMO KURSAS ONLINE

IŠANALIZUOK SAVE IR SAVO ARTIMUOSIUS PAGAL GIMIMO DATĄ!

 Tau padėsiu įnešti 
aiškumo 
ramybės 
pilnatvės 
į Tavo gyvenimą

Trūksta motyvacijos ir energijos?

Jautiesi, kad gyveni ne savo gyvenimą?

Sunku suprasti, ko nori?

Nori kažką keisti, bet baisu, kad ten nebus niekuo geriau?

Jautiesi, kad praradai savo galią būdamas netinkamuose santykiuose, veikloje?

Nori pažinti ir suprasti, atrasti save? 

Nori suvokti, kokia Tavo paskirtis gyvenime?

Nori atrasti savo stipriąsias savybes?

Nori suprasti, kaip geriausiai susikalbėti su artimais žmonėmis ir nori juos suprasti?

Visą gyvenimą darei tai, ką reikia, o ne tai, ką jauti ar ko nori, bet daugiau taip nebegali?

 

 

Tai ženklas, kad gyveni ne pagal savo prigimtį. 

Tai ženklas, kad perleidai savo jėgą kažkokiems autoritetams – partneriui, sociumui, tėvams, mokytojams, ideologijoms…

LAIKAS SUSIGRĄŽINTI SAVO PRIGIMTINĘ GALIĄ!

Šį kursą jau praėjo apie 100 mano klientų. Ir visi nors kartą nubraukė ašarą suvokę, kad toks koks esu – su manimi viskas gerai!

Mano klientai išėjo iš netinkamų jiems darbų ir pradėjo savo veiklą, kurioje veikia pagal savo prigimtį!

Mano klientai sugebėjo drąstiškai pagerinti santykius šeimoje suvokdami vieni kitų skirtumus ir veikimo modelius!

Mano klientai naudoja šias įgytas žinias sąmoningai dirbti su savimi ir girdėti savo tiesą, vietoje to, kad vadovautis kažkieno kito tiesa.

Nori susigrąžinti savo jėgą sau?

Pažink savo prigimtines stiprybes ir atgauk savo vidinę galią!

Žemiau rasi ir mano asmeninę istoriją ir kodėl mano širdis taip trokšta šiomis žiniomis pasidalinti su TAVIMI!

* Šis kursas yra sudarytas pagal tarptautinę, sertifikuotą Human Design sistemos programą („Living Your Design“) ir yra pirmasis Human Design sistemos pagrindų kursas. Aš esu oficiali, sertifikuota šio kurso mokytoja, todėl jei šį kursą baigęs sugalvosi tęsti Human Design mokslus, šis kursas oficialiai užsiskaitys tarptautinėje IHDS mokykloje. 

Susipažink su Human Design sistema

temos

Kurso struktūra

Praėjęs šį kursą, ne tik pažinsi savo stipriąsias savybes ir prigimtį, bet taip pat gebėsi analizuoti save ir artimuosius pagal gimimo datą.

 • Susipažinimas su Human Design sistema
 • Pažink iš ko sudarytas Tavo asmeninis žvagždėlapis, kas yra bodigrafas, atvirumas, imlios vietos Tavo dizaine ir sąlygotumas.
 • Sužinok, kaip geriausiai veikti pagal savo energetinį tipą. Kiek valandų per dieną dirbti, kaip geriausiai realizuoti save veikloje.
 • 4 skirtingų energetinių tipų aptarimas (Kūrėjas – generatorius ir specialistas – manifestuojantis generatorius, inovatorius – manifestorius, vadovas/patarėjas – projektorius, įvertintojas – reflektorius)
 • Visų tipų atskiri vidiniai autoritetai ir sprendimų priėmimo strategijos.
 • Tipų tarpusavio sąveikos.

Tyrinėjame centrus asmeniniame žvaigždėlapyje;

Kiekvieno centro pristatymuose pateikiamas išsamus kiekvieno centro aprašymas, jo temos, pagrindinės pastabos ir tai, kaip jis veikia būdamas Atviras (baltas) ir Apibrėžtas (nuspalvintas)

  • Supažindinimas su centrais ir pagrindinėmis temomis tavo gyvenime: valios kiekis ir tinkamas jos panaudojimas, emocionalumas, energijos kiekis ir jo tinkamas panaudojimo būdas, stipriosios ir silpnosios vietos.
  • Sąmoningumo centrai, Spaudimo centrai, centrai Motorai, Identiteto centras, Manifestacijos Centras.

Sužinosi savo unikalų mąstymo ir mokymosi modelį ir kaip veikti išnaudojant savo mąstymo potencialą. Kaip nebūti įtakojamui aplinkinių žmonių nuomonei ir idėjoms?

 • Galvos centras. Spaudimas mąstyti. Kaip tai veikia Tave. Potencialūs stabdžiai. 
 • Adžna centras. Informacijos struktūravimas. Mentalinis užtikrintumas.
Tyrinėjame kaip tai reiškiasi pagal Tavo žvaigždėlapį.
 • Identitetas (G centras). Identiteto ir tinkamų santykių paieškos.
 • Saviraiška (gerklės centras).  Gebėjimas įtiktinti žmones savo kalbos jėga.
 • Vidinis G autoritetas ir išorinis autoritetas

Kiek gyvybinės energijos turi. Centrai motorai, savo energijos pažinimas.

 • Adrenalinas ir stresas (šaknies centras).
 • Sakralinis centras. Gyvybinės energijos pastovumas.
 • Emocinis centras. Emocijų veikimas Tavo gyvenime. Tavo unikali emocinė banga. Kaip nepriimti sprendimų tokiu būdu, kad paskui gailėtumeisi. Kaip išgyventi iš aplinkos perimtas emocijas? Empatija ar susitapatinimas?
 • Ego (valios centras), pasitikėjimas savimi, savivertė, verlumas. Kaip šiose temose veikti harmoningai, pagal savo prigimtį?

Kūniško sąmoningumo vieta.

 • Intuicija ir sveikata (blužnies centras).
 • Baimės, kaip sąmoningumo šaltinis

Apibrėžtumas ir netikrojo Aš sąlygotumai.

 • Energijos tėkmė kūne.
 • Kur rasti savo intuiciją??? Kiap ją išgirsti? Kiekvieno energetinio tipo individuali veikimo strategija ir vidinis autoritetas.

Kaip apibrėžtumas dizaine veikia Tave? Daugiau individualistas, ar santykių žmogus? O gal bendruomenės ar visuomenės žmogus? Kiap dviems tipams suprasti vienas kitą.

Koks Tavo auros tipas? Kaip veiki aplinką ir kai aplinka veikai Tave?

KURSĄ SUDARO:

Tai bazinis sertifikuotas LYD kursas pagal tarptautinę Human Design programą atitinkantis visus šio kurso reikalavimus – įskaitant nustatytą kainą ir kurso sudėtį. Plius papildytas Dianos Wind metodais ir patirtimis bei asmenine sesija.

26 video pamokos - įrašai

Kur išsamiai galėsi išsianalizuoti savo prigimtines savybes ir pritaikyti žinias analizuojant artimuosius

Praktikos

Kurios padės pamatyti pamatinius įsitikinimus ir juos transformuoti

Meditacijos

Skirtas paspartinti sąlygotumų atsisakymo procesą bei pasitarnaus, kaip puiki pagalba ugdyti sąmoningumą kelyje į savęs išgryninimą

DOVANA: Asmeninis 1:1 skambutis su Diana

Galėsi paklausti visų iškilusių klausimų, bei gausi gilesnę asmeninę analizę apie save

E- knygos ir darbalapiai

Gilesniam darbui su Savimi

Susigrąžink savo vidinę 
galią 
drąsą 
ramybę 
gyvendamas savo prigimtimi

Atsiliepimai

244786708_10223264659577181_4926249939964533426_n
HD sistema apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis. Iš pradžių buvo daug ašarų, nes teko sau pripažinti, kad daug metų gyvenau prieš savo prigimtį ir užsidėjau krūvą salygotumų, kurių atsisakyti yra skausmingas procesas. Bet turint kelrodį - savo dizainą, žemėlapį, kaip aš veikiu, kokia mano energijos dinamika, savęs pažinimo ir realizacijos procesas tapo daug lengvesnis, su įkvėpimu ir džiaugsmu, o ne per skausmą, kaip buvo iki tol. Diana - nuostabi koučerė, lektorė, nepaprastai protinga ir jaučianti moteris, po 3 sesijų savo dizaino pažinimo apsisprendžiau pati mokytis šios sistemos. Ačiū, Diana, kad padedi susigaudyti tamsoje, gelbėji žmones iš susimaišymo ir sąlygotumų liūno ❤
Rūta
245175629_4401294569961898_6543604314290272370_n
Nuoširdžiai esu DĖKINGA, kad Dianos perteiktos žinios, apie Human Design sistemą, padėjo labiau pažinti ne tik save, bet ir šeimos narius, artimuosius ir aplinkinius. Kaip gera atėjus į erdvę, dar giliau pastebėti kitų unikalumą. Human Design sistema aiškiai parodo, kad mes esame ypatingi, visi skirtingi. Ir kaip svarbu išmokti vienas kitą priimti TOKĮ, ir nebandyti kažkaip pakeisti ar pačiam keistis, dėl kito. Savęs gilesnis pažinimas, suvokimas, analizavimas ir pastebėjimas - davė aiškumą, apie savo gyvenimo kelionę iki šio momento, jame buvusius pokyčius. Supratau, kas galėjo įtakoti vienus ar kitus mano pasirinkimus. Į ką turėčiau atkreipti dėmesį ir kaip galėčiau pakeisti tam tikras savybes, kad padėtų mano augimui. Po Human Design sistemos pažinimo, atėjo lengvumas. Šio kurso pabaiga - tik įžanga į tikrąjį savęs ir kito pažinimą. Žinojimą svarbu įsisavinti, pritaikyti kasdienoje, patirti, giliau suvokti, pastebėti, kas AŠ ESU ir LEISTI SAU BŪTI. Būti autentišku ir drąsiai tuo gyventi. Argi ne tam, mes atėjome į šią planetą? 🌍 TEGYVUOJA LAISVĖ BŪTI SAVIMI! PATIRTI SAVE, MĖGAUTIS SAVIMI! Ir leisti visa tai daryti kitam, be lūkesčių ir ribotumų. Priimti kitą per meilę. Nuoširdžiai rekomenduoju šį kursą, per Dianos vedimą. Ji yra nuostabi savo srities specialistė!
Kira
IMG_20220119_172246
Tikrai labai labai nuoširdžiai rekomenduoju šį kursą būtent pas Dianą!!! Diana yra nuostabi lektorė, kuriai svarbu ne tik pateikti informaciją, bet ir gauti grįžtamąjį ryšį, analizuoti kartu iškilusius klausimus. Dianos vedamo Human Design kurso metu aš supratau ne tik savo elgesio prototipus, tačiau atsivėrė svarbios tiesos apie mano šeimos narius, kodėl jie linkę elgtis vienaip ar kitaip. Svarbiausia yra tai, jog šis Dianos vedamas kursas yra vykdomas ne tik teorinėje plo… See more
Dovilė

Kurso kaina

Kurso kaina reguliuojama tarptautinės Human Design mokyklos 

Human Design kursas
ONLINE

Įrašai pasiekiami Tau patogiu metu
490
389
 • 26 pamokų įrašai - pasiekiami Tau patogiu metu
 • 70 min. Asmeninė sesija su Diana (verta 140EUR)
 • E-knygos ir užduotys darbui su Savimi
 • Meditacijos
 • Kurso baigimo sertifikatas - pripažįstamas Human Design mokykloje
 • BONUS: 20% nuolaida papildomai paskaitai apie profilius
 • Facebook chat palaikymui, bendravimui​
mylimiausias

Šis mokymų kursas Tau, jei:

Kokių rezultatų tikėtis?

KURSĄ VEDA

DIANA WIND

Sertifikuota Human design sistemos praktikė ir gidė. 400+ valandų Human Design konsultavimo ir mokymo praktikos. "Living Your Design" kurso sertifikuota mokytoja besimokanti Human Design analitikų programoje. Įgytas žinias taikanti savo gyvenime apie 7 metus. MINDFULNESS grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos sertifikuota mokytoja. Sertifikuota ICF koučerė, Geštalt individualiosios, organizacinės ir grupinės prischoterapijos praktikė.

Jei ne ši sistema, tikrai jaučiu, kad nebebūčiau gyva… Atsimenu, kad gulėjau visiškai išsekusi su lašelinėmis ir galvojau – “Gal iš tikrųjų ta Human Design sistema kalbėjo apie mane”…

Aš gyvenau prieš savo prigimtį. Į santykius įėjau netinkamu būdu, ko pasekmė – visiškas emocinis ir fizinis išsekimas, metų metai kančios santykiuose, jaučiant, kad kažkas ne taip…

Su partneriu santykiai nesiklostė, nes mes buvome visiškai skirtingi. 

Ir savo veiklose jaučiausi, kad esu ne visai savo vietoje.

Kai atradau Human Design sistemą… 

Pradėjau tyrinėti šią sistemą… Ir gavau visus atsakymus!!! 

PIRMĄ KARTĄ GYVENIME PASIJUTAU IŠ TIKRŲJŲ SUPRASTA. Ir keisčiausia, kad suprasta ne žmogaus, o kažkokios Human Design sistemos!

Visą gyvenimą jaučiausi nepritapusi, kitokia ir ši sistema man padėjo iš tiesų giliai suprasti save ir kitus žmones. Pamatyti skirtumus ir suprasti, kad visi mes atliekame skirtingas misijas šiame gyvenime!

Tik išanalizavus artimųjų gimimo datas, viskas tapo aišku! Nuo tada nustojau lygintis su kitais ir pradėjau lygintis su savimi. Išmokau kalbėti su kiekvienu – jo kalba.

Santykiai šeimoje kosmiškai pagerėjo.

Aš atgavau savo vidinę galią.

Dabar aš kaifuoju nuo savo veiklos.

Ir dėl to, kad ši sistema išgelbėjo man gyvenimą – mano širdis rėkia, kaip nori tuo pasidalinti su TAVIMI!

Aš tikiu, kad šis kursas Tau atneš visai kitokią perspektyvą ir padės pagaliau suvokti ne tik save, bet ir savo artimuosius.

Play Video

€389

€490

Kursą sudaro: