GYVAI

Grupinė terapija

KAUNE

 IŠBANDYK GRUPINĘ TERAPIJĄ!

Pažink Save per per santykį su kitu – ČIA IR DABAR.

 Grupinė terapija pripažįstama, kaip vienas iš efektyviausių būdų, norintiems: 

giliau suvokti save, kad galėtum keistis; 

išsivaduoti iš nuoskaudų, bejėgiškumo ir beprasmybės, vienišumo ir vidinės tuštumos jausmo;

pradėti tvarkytis su praeities patirčių likučiais, iki šiol trukdančiais kurti darnius santykius, lengviau bendrauti ir jaustis saugiai.

Prisijunk jei nori pabūti saugioje geranoriškoje aplinkoje, kur būsi priimtas toks, koks esi… 

kur galima kalbėtis visiškai atvirai ir suvokti, save ir savo gyvenimą ir tai, kas ne taip, atrasti tai, ką gali pakeisti, kad jaustum pilnatvę…

kur gali atrasti būdus, kaip bendrauti su kitais neprarandant savęs ir jaučiant giluminį pasitenkinimą.

Geštalto grupinė terapija skatina giluminį supratimą apie save ir kitus, padeda išryškinti emocijas bei savo įpročius.
Dalyvaujantieji turi galimybę kurti sąveiką su kitais ir mokytis iš savo bei kitų patirčių grupėje. Ši terapija sudaro sąlygas asmenybės augimui ir suteikia erdvę atviriam ir nešališkam savianalizės procesui.
Susitikimai atviri visiems ieškantiems asmeninio augimo, didesnio savęs suvokimo ir gilesnio savęs supratimo apie tarpusavio santykius.
Prisijunk prie stiprinančios kelionės savęs pažinimo ir priėmimo link!
 

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

📅 Datos ir laikas:
Sekmadieniais vasario 4, 11, 18, 25 dienomis
18:30-20:30h.
 
📍 Vieta:
Magnolia. Kūrybos studija.
Drobės fabrikas (Drobės g. 62) 4 aukštas, 409 patalpa
 
🌷 Padėka:
65 EUR (už visus 4 kartus)
 
📍Rezervuokite savo vietą el. paštu:
Įrašykite: savo vardą, pavardę, tel. nr. ir kodėl norite prisijungti prie grupinės terapijos.

DALYVIAMS

💡Grupėje gali dalyvauti asmenys sulaukę 18 metų. Vyrai ir moterys.
🎁 Dalyviai prieš dalyvaudami grupinėje terapijoje turės trumpą individualų interviu Online su vienu iš grupės vadovu – Diana arba Edgaru, kad išgirsti jūsų lūkesčius bei įsitikinti ar ši grupinė terapija jums tinkama.
🎟️ Ribotas vietų skaičius:
Norėdami užtikrinti intymią ir efektyvią grupės dinamiką, vietų skaičius ribotas iki 12 dalyvių.
 

KONFIDENCIALUMAs

KONFIDENCIALUMAS

Viskas, kas vyksta grupinėje terapijoje – absoliučiai konfidencialu. Visos patirtys lieka grupėje ir neišeis iš už grupės ribų.

SAUGUMAS

Užtikrinsime, kad visi jaustųsi priimti, matomi ir išgirsti. Nėra nesvarbių temų, ar nesvarbios nuomonės. Dalyviai galės dalintis tiek, kiek jaus ir norės patys. 
 
 
KAIP VYKSTA:
Tavęs laukia savaitiniai 2 valandų susitikimai mėnesį laiko
Grupinės diskusijos ir pasidalinimo ratas
Patyriminės užduotys
Atpalaidavimo ir savirefleksijos patyrimai

Visi turės teisę pasidalinti, kalbėti. Visi dalyviai dalinasi tiek, kiek nori, tačiau visi esantys rate vienu metu dalyvauja terapinėje sesijoje.

💡 Papildoma informacija:
Šį grupinį procesą aprašysime savo baigiamąjame psichoterapijos darbe. Bet kokia informacija padedanti identifikuoti grupės dalyvių tapatybę darbe nebus atskleista. Konfidencialumą garantuojame.
Seminarą veda

Diana Wind

Geštalto psichoterapijos praktikė (dirbanti su klientais kasdien), sertifikuota ICF koučerė, psichologijos studentė, šokių mokytoja ir savęs pažinimo kursų vedėja, lektorė, sertifikuota Mindfulness įsisąmonininimu grįstų intervencijų mokytoja. Per sąmoningumo, judesio užsiėmimus, per šokių pamokas pasiekusi šimtus žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.
Diana nuo vaikystės jautri energijoms, visą gyvenimą tyrinėja kas vyksta aplink subtiliam lygmenyje. Visada jautųsi, kad kažkas yra giliau, keliavo dvasiniu keliu, per įvairias filosofijas, kol suvokė, kad viskas yra viduje ir kelionė gali būti tik viena – gylyn į save… Viskas čia, viskas Tavyje.

Edgaras Gruzdys

Geštalt psichoterapijos praktikas. Veda geštalto psichoterapijos individualias konsultacijas. Pasižymi gebėjimu išbūti su klientu ir jo sunkiomis emocijomis, užsispyrimu ir dideliu noru padėti. Savo direktyviais klausimais padeda užvesti klientą ant kelio ir turi gilią įžvalgą. Taip pat dirba vadovu tarptautinėje įmonėje, kur valdo didelius tarptautinius procesus bei puikai išmano bendravimo su žmonėmis ypatybes. 

REGISTRACIJA

Registruokis į terapinę grupę čia: 

Jei po registracijos negausite laiško per 3d. rašykite – [email protected]

Išmok naujų dalykų ir patirk kažką naujo!

Akimirkos iš praeitų renginių

Diana Wind jau apie 7 metus per įvairius seminarus, praktikas, patyriminius seminarus ir stovyklas dalijasi su žmonėmis praktikomis skirtomis sąmonės plėtimui, savęs pažinimui. Per žmogiškumą – pasiekti dvasinę prigimtį ir pasiekti kūno, minčių, emocijų ir dvasios vienovę.