Subtilaus kūno pažadinimo vakaras moterims

su Diana Wind
___

Moterims, kurios pasiilgo jausti ir pavargo įrodinėti!

 

Tai 3 valandų procesas skirtas pažadinti subtilią moterišką energiją.
 
Mes nustojame jausti dėl nuolatinio streso, įtampos, bandymo atitikti geros moters, mamos, žmonos, dukros, darbuotojos roles… Ir visas gyvenimas pradeeda suktis apie išgyvenimą, reikalus, buitį. Apie nuolatines pastangas, siekimus… Darymą!
Tikrai ne apie buvimą… Ar malonumą…
Kviečiu Tave išeiti iš visuomenės spaudimo, iš noro būti geriausia, išeiti iš įsitikinimų kas gerai, o kas ne, paleisti norą būti tobula ir išsilaisvinti!
Kviečiu išskleisti savo moteriškos energijos potencialą!
 
Screen Shot 2020-10-18 at 14.18.48

Kas yra subtilusis kūnas?


Subtilusis kūnas – tai kūnas esantis keli milimetrai nuo mūsų fizinio kūno. Kai jis pabunda, mes tampame minkštos, lengvos, jautrios, sklendžiančios erdvėje. Jis pabunda tuomet, kai fizinis kūnas atsipalaiduoja ir mes pradedame judėti nebe iš savo fizinio kūno, o iš subtiliosios savo dalies.

Pažįstant savo subtilųjį kūną, tampame jautresnės pojūčiams, greičiau atpažįstame kuri aplinka sveika mums, o kuri ne. Tampame atidesės sau. Judesiai tampa minkšti, plastiški, moteriški.
Jūsų magnetiškumas pabunda.


Šiuo užsiėmimu aš Tave kviečiu patirti ir patyrinėti moteriškos energijos pasaulį. Tokį, kuriame nėra tikslo kažką pasiekti ar užkariauti. Tai pasaulis, kuriame būdamos, suteikdamos viena kitai palaikymą mes galime būti. Ir tame buvime jaustis saugios ir atsiverti visu savo grožiu. Sužydėti.

Šiame užsiėmime atliksime specialias praktikas bei turėsime laiką skirtą:
 
Atsiverti iki šiol nepažintam pojūčių pasauliui ir susilieti su subtiliais pojūčiais per kūną, prisilieitimą, garsą, kvapą, skonį, susiliejimą su erdve;
Lavinti sąmoningumą, įsisąmoninimą;
Patirti savo žmogišką ir dvasinę esatį
Atverti sakralią moterišką seksualinę energiją
Atverti savo subtilią širdies energiją
Dar labiau priartėti prie savasties ir užeiti už visų kaukių,  vaidmenų, įsitikinimų apie save
Pailsėti
Paleisti mintis, išeiti iš darymo. Atrasti buvimą

INFORMACIJA

Kada: Spalio  26d. 18:30 – 21:30h.

Kur: Kaunas (Skelbiama užsiregistravus) 

Kaina: 30EUR (užsiregistravus dviese su drauge – 27 EUR)

Seminarą veda:

Diana Wind – sąmoningumo įkvėpėja. Skirianti ypatingą dėmesį sąmonės plėtimui per mindfulness, poros santykį, tantrą ir advaitą.

Mindfulness praktikė.

Kursų moterims „Ekstazinė moteris“ (www.ekstazinemoteris.lt) , „Energetinis Intelektas” , „Subtilaus kūno pažadinimas”, „Sakralus moters seksualumas”, “Meilė Sau” kūrėja. http://www.dianarytis.lt šokių mokyklos kūrėja ir mokytoja. Vedanti šokių pamokas ir terapijas poroms ir moterims. 

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų seminarų, užsiėmimų, straipsnių esmė – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – neatmetant nieko.

Diana_Wind-48

Registracija moteriškos energijos pažadinimo vakarui

Užsiregistravus, su Tavimi susisieks asistentė Greta.

Negavus laiško, rašyk – [email protected]

Kelios akimirkos iš užsiėmimų

Play Video

Negali dalyvauti, bet nori gauti naujienlaiškį apie kitus renginius?