Besąlyginė meilė sau yra priešingybė egoizmui, priešingybė savimeilei. Nors dažnai esame mokomi priešingai. Meilė sau prieš savimeilę.
Apie visa tai – seminare.
 Visi žmonės turi tam tikrų traumų susijusių su meile sau, savęs priėmimu, kurios auklėjimo metu pereina iš kartos į kartą.
Didžioji dalis mūsų buvo auklėjami tėvų, mokytojų, kurie buvo mokomi savo tėvų, rodyti meilę kitiems ir mylėti kitus labiau nei save. Kas iš tiesų yra neįmanoma. Buvo mokomi save nustumti į antrą planą, prisitaikydami ir nuolatos bandydami įtikti kitam ir gauti iš to žmogaus pripažinimą ir meilę. Todėl auklėdami mus, įskiepijo mums programą, kuri turėtų mums padėti išgyventi – „tam, kad tave mylėtų, tu turi būti toks ir toks, daryti tą ir tą“.
Mes nesąmoningai pradedame tikėti, kad nesame pakankamai geri, kad būtume mylimi už tai, kas esame natūraliai, todėl investuojame ypatingai daug savo energijos atrasti savybes, kurios įtiktų kitiems ir taip gautume meilės.
Tuomet savo mintyse plakame save už “netinkamą” elgesį, tampame didžiausi savo pačių priešai. Mes patys sau esame didžiausi priešai. Nėra didesnio priešo už save.
Padaryti taip, kad kiti tave mylėtų – yra neįmanoma. Neįmanoma priversti Tavęs mylėti. Jei tikrai tai įsisąmonintum, atsirastų visiškai kitoks savęs priėmimas ir matymas. Apie tai, daug kalbėsime seminare.
Meilė negali būti pasiekta. Įsidėmėki tai!
Meilė nėra tikslas. Ir kai mėginame ją paversti kažkokia siekiamybe, mes stabdome savo augimą. Kai bandome atleisti žmogui, ant kurio pykstame ir mums nepavyksta – pradedame dar labiau pykti ant savęs, kad nesame dvasingi ir geri žmonės. Tuo metu vienintelis žmogus, kuriam reikalingas atleidimas, tai esi – TU. Tai yra atjauta, kuri gydo ir atveria širdį. Atvėrus širdį nebelieka pykčio kitam žmogui.
Ir iš tikrųjų, besąlyginis savęs priėmimas – tai priėmimas savęs tokio, koks esu šiuo metu. Kalbant paprastai, mes pernelyg dažnai savo laimės ir pasitenkinimo galimybę siejame su laukiamais rezultatais. Mylime save už tai, ką padarome, vietoje to, kas esame.
Reikalaujame iš savęs daugiau, nei galime šią akimirką. Lyginame save su kitais ir mintyse save barame, kad taip nesugebame.
Sugrįžk dėmesiu į savo širdį ir suprasi, kad meilė nepriklauso nuo nieko išorinio. Tai nesusiję su tuo, kaip tobulai gebi atlikti užduotį, koks naudingas esi sociume. Ši būsena yra visuomet su Tavimi.
 
Aš žinau žmonių, dirbančių su meile sau daugelio metų terapijos pagalba, tačiau tai buvo maža sėkmė. Taip yra todėl, kad meilė sau, besąlyginis savęs priėmimas gimsta ne iš galvos, o iš širdies.
Meilė sau – tai aukščiausias žmogaus evoliucijos taškas.
 
Nedalinsiu patarimų, o padėsiu praplėsti sąmoningumą.
Mums reikia ne atsakymų, o patyrimo. Mums reikia krypties, į kurią nukreipti savo energiją, dėmesį. Ir tuomet patys gebame tai išjausti, susikurti savo gyvenime.
Aš parodysiu kryptį ir sukursiu erdvę, kurioje galėsi patirti tai ir išsinešti su savimi.
Turėsi progą patirti – kas tai yra.
 
Šio seminaro metu kalbėsime, tyrinėsime :
 Kuo skiriasi meilė sau nuo savimeilės ir egoizmo?
 Ar egzistuoja besąlyginė meilė?
 Ar egzistuoja besąlyginis savęs priėmimas?
 Kas yra besąlyginė meilė?
 Kuo skiriasi atjauta ir gailestis?
 Kas yra vidinis kritikas ir kaip jis veikia Tavo gyvenimą?
 Kas neleidžia Tau būti savimi ir tuo džiaugtis?
 Kaip pradėti girdėti save ir atrasti meilę sau?
 Kas iš tiesų yra kokybiškas laikas su savimi?
 Kaip susikurti šią būseną savo gyvenime?
 Besąlyginis savęs priėmimas arba meilė sau – raktas į nušvitimą.
 

Seminarą veda:
Diana Wind – sąmoningumo įkvėpėja. Skirianti ypatingą dėmesį sąmonės plėtimui per mindfulness, poros santykį, tantrą ir advaitą.
Mindfulness praktikė.
Sertifikuota ICF koučerė, dirbanti su žmonėmis per sąmoningumo sesijas, koučingo arba “Human Design” sesijas. Human Design sistemos praktikė.
Sertifikuota veidotyros ekspertė
Kursų moterims „Ekstazinė moteris“ (www.ekstazinemoteris.lt) , „Energetinis Intelektas” , „Subtilaus kūno pažadinimas”, „Sakralus moters seksualumas” kūrėja. http://www.dianarytis.lt šokių mokyklos kūrėja ir mokytoja. Vedanti šokių pamokas ir terapijas poroms ir moterims. 

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų seminarų, užsiėmimų, straipsnių esmė – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – neatmetant nieko.

 

Kada: Rugsėjo 21d. 18:30-21:00h.
Vieta: Kaunas (Skelbiama užsiregistravus) 
Kaina: 25 EUR.

Registruokis į seminarą

Jeigu registracijos forma neveiki, registruokis: [email protected] (įrašyk savo vardą, pavardę ir tel.nr.)
 
 
Iki susitikimo,