Energetinė žmogaus struktūra - Kaip pasikrauti energijos?

Energetinis vampyras ar donoras?

Pagal Struktūrinį Horoskopą | Naudojant gimimo datą

ONLINE

Play Video

€27

€40

Paskaitą sudaro:

Po itin gerų atisliepimų apie Vektorinių Santykių paskaitą, tęsiame ciklą su Energetinės Žmogaus Struktūros pažinimu!

 

Sruktūrinėje Žmogaus sistemoje viena iš struktūrų vadinama Energetinė. 

Ji atsako į du svarbius klausimus: kokioje stichijoje jūs semiatės energijos ir kas jūs esate: energetinis donoras ar energetinis vampyras? 

Kartais sunku suprasti, kodėl su vienais žmonėmis taip lengva bendrauti, o su kitais – net negalite susišnekėti dėl menkiausio reikalo? 

Jūsų mažasis šeimos narys nuolat būna nesukalbamas ir nerandate būdų, kaip su juo susitarti? O gal jo nereikia keisti, tik pasidomėti kas jis ir reaguoti į jo prigimtį?

 Paskaitoje jūs sužinosite, iš kur jūs ir jūsų artimieji semiasi energijos.

Jums staiga paaiškės, kaip optimaliausiai išnaudoti savo ir artimųjų energetinį potencialą, atstatyti pašlijusią sveikatą, nuotaiką, o kad procesas būtų nenutraukiamas pasirinkti pagal šią energetinę struktūrą profesiją, kuri bus jūsų neišsenkančios energijos šaltinis.

Energija yra neutrali. Ji nėra nei gera, nei bloga. Svarbu tik tai, kaip mes ją išnaudojame. Tai daro ją teigiama arba nepalankia. 

Jeigu jūs jaučiate depresinę būseną – tai didelė tikimybė, kad jūs nežinote, kaip pasinaudoti savo prigimtine energetine struktūra. Depresinei būsenai galima ir reikia pasipriešinti išmintingai, o svarbiausia – visada turėti patikimą energijos šaltinį netikėtam kritiniam atvejui. Depresija – tai tik energijos praradimas, kuris atsiranda neteisingai pasirinkus gyvenimo būdą, profesija ir netinkamų žmonių ratą.

PERŽIŪRĖK ĮVADĄ:

Apie

Energetinė struktūra duoda atsakymus į du svarbius klausimus. 

Pirma – kur ir kokioje stichijoje – gamta, kosmosas, biologinis laukas, informacija žmogus semiasi energijos? 

Antrakaip skirtingai pasaulį mato skirtingos energijos žmonės – džiaugsmingą, tamsų, netvarkingą….. Ir kaip su jais įeiti į harmoningą santykį.

Kalbėsime apie tai, kaip suharmonizuoti savo energetinę struktūrą ir kaip rasti būdus pasisemti energijos

 

Kalbėsime apie tai, kaip suharmonizuoti savo energetinę struktūrą ir kaip rasti būdus pasisemti energijos.
Šios žinios padės :

Kas yra Struktūrinis horoskopas?

Struktūrinis Horoskopas išrastas, kaip alternatyva seniausiai doktrinai, tokiai kaip astrologija. Ši unikali metodika leidžia mums žvilgtelėti į savo gyvenimą kitomis akimis ir patikėti savo galimybėmis, kurios sudėtos prigimtyje. 

Ši sistema yra visiškai išskirtinė tuo, kad parodo santykių modelius atsirandančius tarp žmonių ir papasakoja jų dinamiką, taisykles, kaip harmoningai kurti kiekvieną santykį.

Šios sistemos kūrėjas – Rusijos mokslo akademijos narys korespondentas, rašytojas, istorikas, psichologas G.Kvaša. 

Struktūrinio Horoskopo žinios skirtos kūrybiškiems, aktyviems žmonėms, pasiruošusiems save atskleisti ir tyrinėti. Ši sistema padeda pažinti save ir parodo būdus, kaip geriausiai realizuotis gyvenime. 

Šios sistemos pagalba sužinosite: kaip teisingai pasirinkti gyvenimo partnerį, pakoreguoti sukurtą sąjungą. Santykių struktūros paaiškina, kokios energijos vyrauja ir kokios taisyklės turėtų būti paisomos kiekvienoje sąjungoje.

Kaip išgelbėti savo santykius ir kaip jūsų sąjungos tipas veikia jūsų darbą, karjerą – tai galite sužinoti struktūrinio horoskopo dėka.

 

SeminarĄ Ves

Diana Wind

Sertifikuota Mindfulness praktikė ir mokytoja, sąmoningumo įkvėpėja. Sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja, sertifikuota koučerė, sertifikuota Human Design sistemos gidė. Šiuo metu studijuojanti prischologiją ir psichoterapiją.

Išstudijavusi įvairias žmogaus pažinimo sistemas (atrsologiją, Human Design, numerologiją, fenotipologiją, Matricos sistemą…) ir atradusi Struktūrinį Horoskopą, kaip atsakymą į ilgai kamavusias santykių, bei sveikatos problemas, nekantrauja pasidalinti su jumis šiomis žiniomis bei patirtimi. 

Tatjana

Vienintelė Lietuvoje Struktūrinio Horoskopo konsultantė.

Mokėsi tiesiogiai pas šios sistemos kūrėją mokslininką G. Kvašą. Diplomą apsigynė 2013m. ir nuo to laiko dirba su šia sistema bei konsultuoja žmones.

Žinios apie vektorinius santykius Tatjanai padėjo atleisti savo mamai bei pagaliau išsiskirti su vyru ir išeiti iš toksinių santykių.

„Žinokite, kad diena be žinių, tuščiai praleista diena. Todėl kviečiu susipažinti su Struktūriniu Horoskopu ir pažinus save realizuoti savo potencialą.“

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€27

€40

Iki paskaitos pradžios liko:

Informacija:

Cart
  • No products in the cart.