Vektoriniai santykiai - DianaWind.com

Gyvenimą keičiantys santykiai - vektorinis ryšys

Pagal Struktūrinį Horoskopą | Naudojant gimimo datą

PASKAITA ĮVYKO. GALI ĮSIGYTI ĮRAŠĄ | ONLINE

Play Video

€27

€40

Paskaitą sudaro:

Šios žinios gali pakeisti Tavo gyvenimą. Šioje paskaitoje sužinosi – kokia Tavo santykių dinamika ir kaip palaikyti savo santykius, kad jie būtų harmoningi!

Taip pat, sužinosi apie tokią santykių dinamiką, apie kurią nekalba daugiau jokia sistema ir jos negali paaiškinti nei psichologai, nei dvasininkai. 

Tai – mistinė vektorinė sąjunga, kuri gali išsiurbti iš Tavęs bet kokią gyvybę arba euforiškai pakelti Tave iki dangaus. Svarbu žinoti šios sąjungos taisykles. Tai unikali informacija, kuri gali Tau padėti išeiti iš netinkamų santykių ir perpratus santykio taisykles harmoningai juos kurti! 

Žinojimas – išlaisvina.

PERŽIŪRĖK ĮVADĄ:

Apie

Kartais sakoma: sutikai vektorinį partnerį – dėk į kojas”. Ir tai gyvenimą keičianti sąjunga, kurios nesuvokus galima visiškai sugriauti savo gyvenimą. Tačiau žinant šią dinamiką – tokie santykiai gali atnešti daug dovanų į Tavo gyvenimą!

Mes visi norime kurti santykį dėl skirtingų priežasčių. Vieniems norisi partnerio kūrybai, kitiems partnerio, su kuriuo saugiai auginti vaikus. Dar kitiems – prioritetas dvasiškai augti.

Turėdami šias žinias, kuriomis pasidalinsime paskaitoje, galėsite sąmoningai suvokti, ko galima tikėtis iš turimos partnerystes ir kaip išsirinkti sau tinkamą žmogų, kad sukurti trokštamą sąjungą.

Tyrinėsime dinamiką tarp žmonių pagal gimimo metus. 

Šioje paskaitoje didžiausią dėmesį skirsime Vektorinei sąjungai, nes tai tokia mistiška ir neįtikėtina realybė, nuo kurios negalima atsiriboti netikėjimu. Patyrus, šia mistika netikėti nebeišeina.

Jeigu esate sutrike, jūsų savivertė santykiuose nusilpusi, išgyvenate nerimo laikotarpį, širdyje nėra pilnatvės ir neaišku ką daryti – tai didžiulė tikimybė, kad jūs esate vektoriniuose santykiuose su tėvais, kolegomis, vaikais, vyru ar žmona.

Sužinok ir nustok kankintis!

 

Kas yra Struktūrinis horoskopas?

Struktūrinis Horoskopas išrastas, kaip alternatyva seniausiai doktrinai, tokiai kaip astrologija. Ši unikali metodika leidžia mums žvilgtelėti į savo gyvenimą kitomis akimis ir patikėti savo galimybėmis, kurios sudėtos prigimtyje. 

Ši sistema yra visiškai išskirtinė tuo, kad parodo santykių modelius atsirandančius tarp žmonių ir papasakoja jų dinamiką, taisykles, kaip harmoningai kurti kiekvieną santykį.

Šios sistemos kūrėjas – Rusijos mokslo akademijos narys korespondentas, rašytojas, istorikas, psichologas G.Kvaša. 

Struktūrinio Horoskopo žinios skirtos kūrybiškiems, aktyviems žmonėms, pasiruošusiems save atskleisti ir tyrinėti. Ši sistema padeda pažinti save ir parodo būdus, kaip geriausiai realizuotis gyvenime. 

Šios sistemos pagalba sužinosite: kaip teisingai pasirinkti gyvenimo partnerį, pakoreguoti sukurtą sąjungą. Sužinosite koks jūsų sajungos tipas: romantinė, patriarchalinė, dvasinė, lygiavertė ar vektorinė. Santykių struktūros paaiškina, kokios energijos vyrauja ir kokios taisyklės turėtų būti paisomos kiekvienoje sąjungoje.

Kaip išgelbėti savo santykius ir kaip jūsų sąjungos tipas veikia jūsų darbą, karjerą – tai galite sužinoti struktūrinio horoskopo dėka.

 

Ką gausite paskaitoje:

Ši paskaita jums, jei:

SeminarĄ Ves

Diana Wind

Sertifikuota Mindfulness praktikė ir mokytoja, sąmoningumo įkvėpėja. Sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja, sertifikuota koučerė, sertifikuota Human Design sistemos gidė. Šiuo metu studijuojanti prischologiją ir psichoterapiją.

Išstudijavusi įvairias žmogaus pažinimo sistemas (atrsologiją, Human Design, numerologiją, fenotipologiją, Matricos sistemą…) ir atradusi Struktūrinį Horoskopą, kaip atsakymą į ilgai kamavusias santykių, bei sveikatos problemas, nekantrauja pasidalinti su jumis šiomis žiniomis bei patirtimi. 

Tatjana

Vienintelė Lietuvoje Struktūrinio Horoskopo konsultantė.

Mokėsi tiesiogiai pas šios sistemos kūrėją mokslininką G. Kvašą. Diplomą apsigynė 2013m. ir nuo to laiko dirba su šia sistema bei konsultuoja žmones.

Žinios apie vektorinius santykius Tatjanai padėjo atleisti savo mamai bei pagaliau išsiskirti su vyru ir išeiti iš toksinių santykių.

„Žinokite, kad diena be žinių, tuščiai praleista diena. Todėl kviečiu susipažinti su Struktūriniu Horoskopu ir pažinus save realizuoti savo potencialą.“

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€27

€40

Iki kurso pradžios liko:

Informacija:

Cart
  • No products in the cart.