Energetinis Intelektas

Energijos valdymo seminaras moterims

Pažink – ką spinduliuoji aplinkai ir išmok valdyti savo energiją!

Energijos valdymo neišmoksi iš knygų, todėl atvykstu į Panevėžį tam, kad pasidalinčiau su Tavimi šiuo itin veiksmingu, nuostabiu energijos valdymo metodu.

Šie autoriniai energijos valdymo mokymai jau 6 metus vyksta skirtingais formatais skirtinguose miestuose ir visdar sulaukia didžiulio dalyvių susidomėjo ir nuostabių atsiliepimų net po kelių metų.

✨Energetinio intelekto mokymai skirti moterims, siekiančioms pažinti savo energiją (tai, ką skleidžiu į aplinką), atrasti savo energetinį potencialą ir išlavinti jautrumą savo bei kitų energijoms bei atskleisti natūralias ekstrasensorines savybes.✨

💎 Tai vakaro mokymai, skirti pažinti savo energiją ir išmokti ją nukreipti. Kai mokame nukreipti energiją – galime valdyti savo baimes, giliai pajusti kitą žmogų, pritraukti mylinčių žmonių dėmesį ir išspinduliuoti į išorę tai, ką norime.
Stresas, panirimas į aplinkinių būsenas ir emocijas bei jų perėmimas vyksta tuomet, kai savo energiją sutelkiame į išorę. Mokysimės atrasti savo vidinę ašį ir veikti oriai, moteriškai. Iš širdies.

Tai teorinis – praktinis seminaras. Seminare gausi praktines žinias, kurias galėsi pritaikyti kasdien ir keisti tavo realybę! Suvoksi kaip tavo dėmesys keičia Tavo gyvenimąi, kodėl vienus ar kitus žmones ir situacijas pritrauki į savo gyvenimą ir kaip tai sąmoningai keisti kiekvieną dieną!
Išmoksi atpažinti save ir kitą žmogų situacijoje ir pakeisdama savo energiją, pekeisti situacijos baigtį.

Kasdien bendraudami vieni su kitais, mes susiduriame su įvairiomis situacijomis, kurios iškelia mums skirtingas emocijas, o tai kuria mūsų būseną ir gyvenimo kokybę.

Pirmasis žingsnis į sąmoningumą, tai suvokimas ir įsisąmoninimas, kaip Tavo emocijos ir mintys sukuria Tavo realybę. Įsisąmoninimas, ką spinduliuoji aplinkai, kaip skatini aplinkinius elgtis su Tavimi ir kaip pakeitus savo dėmesį, energiją pasikeičia ir situacijos aplink Tave.

Tyrinėsime buvimą savo jėgoje, ašyje ir sužinosime, kaip nepasimesti ištikus netikėtai situacijai.

Jei nori sužinoti:

~ Kaip nukreipti savo energiją, kad iš pasimetimo sugrįžti į užtikrintumą.
~ Kaip neįkristi į kito žmogaus emocijas, kaip laikyti erdvę?
~ Kur nukreipta mano energija skatina kitus rūpintis manimi, o kur nukreipta – tolina aplinkinius nuo manęs?
~ Kokia mano energijos kokybė pritraukia būtent tokius žmones į mano gyvenimą?
~ Kaip nukreipti savo energiją, kad pritraukčiau dėmesį?
~ Kur nukreipti savo energiją, kad drąsiai galėčiau atstovėti save, savo tiesą?
~ Kaip nukreipti savo energiją, kad iš niūrios būsenos pereiti į atsipalaidavimą, lengvumą?
~ Kodėl išnyksta intymumas? Aistra?
~ Kodėl tampu nebejautri ir nebeįdomi sau?
~ Kada kiti žmonės pradeda manimi naudotis?

Seminaro metu tyrinėsime 3 energetines būsenas ir savo kūnu išmėginsime 3 kiekvienos būsenos valdymo metodus.

Mokysimės valdyti savo energiją. Kurse turėsi progą atrasti:

INFORMACIJA

ATSILIEPIMAI:

Greta
Greta
Read More
„Susitikimo metu buvo labai įdomu atrasti ir pabandyt/pajaust įvairias energijas. Supratau, kad iki šiol dažniausiai eidavau į pasaulį per išorę su puolančia energija, o susitikimo metu pajaučiau kokia nuostabi yra priimančioji energija. Po susitikimo teko nemažai eksperimentuoti ir save stebėti. Prisipažinsiu, man tai tikrai nebuvo lengva, nes daugelį metų dariau taip, kaip dariau, nežinodoma, o dabar reikia susivokti ir pajausti, kur dėmesys, su kokia energija einu į kitą žmogų, kaip tai nuolatos keičiasi. Kol kas pavyksta ne kiekvieną kartą, bet tikiu, kad po truputį pereisiu ten, kur noriu būti. Ir dar pastebėjimas, kad per pirmą savo energijų stebėjimo savaitę gavau labai daug įvairiausių komplimentų, visi darbai vyko sklandžiau ir lengviau, jaučiuosi labiau moteriška, norisi daugiau klausyti, o ne kalbėti ir aiškinti savo tiesas. Taip pat pasikeitė požiuris į vyrus ir mano santykis į juos. Nebeliko noro ką nors sužavėti, suvilioti, patikti, pritraukti, ieškoti. Liko tik jausmas - aš esu, aš gyvenu, priimu. Aš labai džiaugiuosi, kad galėjau pajusti energijų skirtumus ir stengiuosi tuo gyventi. Ačiū, Diana, tu esi nuostabi! Noriu dar ir dar išbandyti ir įtvirtinti.“
Kristina
Kristina
Read More
Pažintis su Diana padėjo pamatyti pasaulį ir save visai kitomis spalvomis – lengvai, ryškiai, žaismingai, su meile. Jos dėka atradau moteriškumą savyje, mokėjimą iš tikrųjų džiaugtis kiekviena diena ir viskuo kas nutinka 😊 Diana spinduliuoja nuostabią energiją, kurdama aplink save jaukumą, džiaugsmą, lengvumą. Vesdama mokymus yra labai nuoširdi, viską pateikia kaip yra, be užuolankų, su meile. Praktiniai užsiėmimai vyksta jaukioje ir saugioje aplinkoje, todėl jos mokymų metu, galite atrasti naujas savo galimybes 😊 Ačiū tau, Diana, kad esi ir daliniesi, kad mokai mus būti savimi ir patirti pilnatvę ❤
Aurelija
Aurelija
Read More
Pas Dianą baigiau Energetinio intelekto kursa, bei turėjau konsultaciją apie tai kas man labiausiai rūpi. Noriu padėkoti už įžvalgas kurios padėjo ir padeda lyg šiol suvokti viską giliau, aiškiau ir sąmoningiau. Labiausiai esu dėkinga, kad buvai tarsi švyturys, ir tik Tavo dėka juo tapau pati sau❤️Ačiū, kad esi🙏🏼
Previous
Next

„Energetinis Intelektas“ KŪRĖJA ir vedančioji

Diana Wind

“Energetinio Intelekto” autorinio kurso kūrėja, kuri 6 metus moko šio metodo. Sąmoningumo ir subtilumo mokytoja. Geštalt individualiosios, grupinės ir organizacijų konsultavimo psichoterapijos praktikė. Sertifikuota koučerė, sertifikuota Human Design sistemos mokytoja, sertifikuota Mindfulness grįstų intervencijų KET instruktorė, psichologijos studentė, tantros masažų terapeutė, autorinių kursų kūrėja. Virš 8 metų per sąmoningumo, šokio, judesio užsiėmimus pasiekusi šimtus žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.
Diana nuo vaikystės jautri energijoms, visą gyvenimą tyrinėja kas vyksta aplink subtiliame lygmenyje. Visada jautųsi, kad yra kažkas “giliau”, keliavo dvasiniu keliu, aplankė įvairius mokytojus, filosofijas, kol suvokė, kad viskas yra viduje ir kelionė gali būti tik viena – gylyn į save… Iki kol suvoki, kad jokios kelionės iš tikrųjų niekada ir nebuvo. Viskas čia, viskas Tavyje.
„Aš esu Tam, kad galėtum atrasti Save. Aš tam, kad suteikčiau Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti pats save“ – Diana.
Dėka pačios gilių transformacijų padedanti kitiems susivokti ir atrasti savo esmę.
Užsiėmimai apima visuminį, holistinį požiūrį į žmogų: skirta tiek kūnui, tiek protui, tiek sielai, tiek kūrybai atskleisti.

REGISTRACIJA

Jei po registracijos negausite laiško per 3d. rašykite – [email protected]

Įvaldyk savo energiją - atrask erdvę, kurioje nebelieka baimės!