Atsiliepimai

Atsiliepimai

Įsikvėpk pokyčiui

Tai keletas atsiliepimų Tau, įsikvėpti iš kitų. Galbūt čia rasi istoriją, kuri sureazonuos ir įkvėps!

Pokyčiai įmanomi!

Vitalijos pokyčiai

Po skyrybų, artimųjų nepriėmimo iki meilės sau, naujo gyvenimo sukūrimo ir mylimos veiklos…
Jau kelis metus Vitalija keliauja kartu ir jau pati palaiko kitas moteris.
Taip pat pradėjo savo nuostabią kūrybinę veiklą: 

https://www.facebook.com/2seses/

Mildos pokyčiai

Jau ne pirmus metus keliauja kartu ir jau pati palaiko kitus žmones koučingo sesijose:

https://www.facebook.com/milda.siman

Dar keletas atsiliepimų

Į seminarą atėjau laikotarpiu, kai gyvenime niekas nebedžiugino ir norėjau būti išgelbėta… Išgelbėta nuo savo neigiamų minčių, emocijų ir jausmų, kurie virsta nuolatinėmis ašaromis ir „robotuko gyvenimu“ kasdien. Atėjus į seminarą supratau, kad tik aš pati esu atsakinga už save ir tik man pačiai reikia „gelbėti“ save. Santykiai, moteriškumas, seksualumas, seksas seminaro metu tampa įprastomis pokalbio temomis, kurios nėra nepadorios ar gėdingos, o kaip tik labai reikalingos geresniam savęs pažinimui ir totaliam priėmimui.

Seminaro metu atliekamos praktikos, pokalbiai privertė susimąstyti, kokia aš esu ir kiek galiu pereiti per savo įsitikinimus. Ir mano nuostabai, pasirodo, kad galiu daug arba t. y. tiek kiek galiu ŠIANDIEN. Tikiu, kad tai tik mano kelio pradžia į didesnę meilę sau, savo kūnui ir kitiems. Ačiū Dianai ir kitoms moterims už sukurtą pasitikėjimo erdvę ir teigiamą energiją, kuri pripildo širdį meilės ir noru ta meile pasidalinti su kitais. Labai kviečiu ir kitas moteris nedvejoti ir nelaukti geresnio laiko, nes jo niekada gali ir nebūti. Nelaukti kol jas kažkas gelbės, o pačioms ieškoti tai kas džiugina ir pripildo širdį teigiamų emocijų ir meilės.

Gina

_____

Kodėl rekomenduočiau draugei šį seminarą? 

Pirma dėl to, kad vien pabuvimas betarpiškai su moterimis, jų rate, gydo. Kitos moterys, būdamos tokios, kokios iš tiesų yra gyvenime, su savo iššūkiais, pamokomis, gyvenimo istorijomis, seminaro sukurtoje aplinkoje, – skirtingai nei kad būna kitose erdvėse, kai norisi lygintis, vertinti, – įkvepia būti savimi, autentiška, tikra! Pamąstymai seminaro metu man atnešė suvokimą, jog aš džiaugiuosi būdama savimi! Savimi ir niekuo kitu! Jog mano istorija man patinka…

Tas laisvumas, pa(si)tikėjimas vyksmu ir vedančiąja atneša potyrių, kurie padeda pamatyti ir, aišku, pirma – pajausti (!) save kitaip, iš esmių, neteisiant, nekritikuojant, nevertinant – o priimant. Man labai įstrigo nuolat Dianos kartojamas ,,darykit tiek, kiek galit. Tiek, kiek šiuo metu išeina”. Tai būdavo tarsi atokvėpis – ei, su manimi viskas gerai. Taip, kaip dabar esu. Ne kokia trokštu būti, bet dar nesu ar neišeina, ne kokia buvau ir sau nepatikau, o dabar – dabar, kad ir kur esu! Šis suvokimas atneša laisvę ir atsipalaidavimą, tuomet norisi priimti iššūkį, kurį suteikia patyriminės veiklos. Buvo gera atrasti savyje nežinomybę, kuri baugina, tačiau auginančia, džiuginančia, įkvepiančia prasme. Pasirodo, aš savyje talpinu labai stiprią jėgą, energijas, kurios man dar tik skleidžiasi ir kurias labai traukia pažinti, patirti, gyvuoti su jomis kartu. Po seminaro jaučiu savyje gyvybinį džiaugsmą kasdienėms veikloms. Tiesą sakant, net ir praėjus nakčiai po seminaro jaučiuosi kaip po mylėjimosi 🙂

Paulina

_____

Tikrai labai dziaugiuosi, ir dziaugemes su drauge Evelina, kad nutareme pabandyti surizikuoti ir atvykti… Zinojome, jauteme, kad jei mums bus lemta, mes ten ir atsidursime, kur mus uzpildys tai ko esame istroske, tikraja to zodzio prasme – pasiilge issilge savo esaties …

Ir esu Tau labai dekinga uz ta jaunatviska ugni kuri sklido is taves, ismintinga pasitikejima, tas nepaprastai paprastas zinias, tiesas, bet labai svarbias, kurias mes moterys daznai pamirstame ! Kiek daug atrandu vis dar saves tose smulkmenelese , oi 🙂 Ir sis vakaras, vykes tarp tiek daug nepakartojamu Deiviu , buvo tikrai kazkas tokio nerealaus – papuoliau i magiska rata , kuriame sukausi su dziaugsmu…norejau to seniai …labai patiko praktikos,kur dareme pabaigoje, nes norejosi is tikruju tokio kontakto su savimi, nors stebejau kitas moteris pries save… Tai buvo kaip dovana man is auksciau, nes pastarosiomis dienomis, turejau siek tiek itampos…ir su moterimis, tik su kitokiomis energijomis , tokios, kurios issekina ir jei leisti gali ir sunaikinti , norejosi apgaupti save dideliu auksiniu kokonu, kad niekas daugiau negaletu pramusti mano sielos su skausmu ir kancia…As tikrai po to vakaro jauciausi ir dar jauciuosi pasikrovusi, tos energijos apie kuria ir snekejai, kad moteris pasisemia i s saves…gavau su kaupu ir esu labai dekinga Tau ir drauge dalyvavusioms Deivems 🙂 

 Ir man taip pat idomi kelione i tuos moteru archetipus giliau , ir noretusi prisijungti , tik siuo metu nelabai galiu del velaus laiko, ir vis tik dar pakoreguoja mano  kasdienybe smarkiai  mazametis vaikas 🙂 

Labai nuosirdziai dar karta dekoju uz tavo skleidziama sviesa ir meile, aciu kad leidai tai pajausti giliau, prisiminti save ankstelesne, man tai labai svarbu , as taip manau del saves :), nesvetima man tai . Suprantu, kad turiu ka veikti kiekviena diena skirdama laiko sau . 

Tikiuosi kad tai buvo nevienintelis apsilankymas ir mes dar pasimatysime.

Saugok save! Ir pacios graziausios tau keliones su tavo ziniomis ir atiduodama meile nuostabiausioms butybems zemeje – moterims – Deivems ! 

Nuosirdziausiai 

Su meile ir sviesa 

Ingrida M. 

_____

Rekomenduoju sudalyvauti kurse nors iš smalsumo, nes ir jis būna taikliai intuityvus. Aš vis apie tą būseną, kai širdyje mylisi dangus ir žemė – taikliau nepasakysiu, ką atradau čia – Diana pasakoja apie ką tai ir tada supranti, kaip gali tai atpažinti, pajusti, prisitraukti ir, tikiuosi, nepaleisti.

_________

Sunku pasakyti šį patyrimą žodžiais, tai reikia patirti pačiai. Labai patiko, kad viskas ėjo per patyrimus, o ne per sausą praktiką. Jau per pirmą sesiją pajaučiau, kad tai bus tai ko ieškojau. Ačiū!

________

Kelios savaites praejo? Atrodo, kad puse metu gyvenau kitose emocijose, nes sutelkaiu demesi i dalykus, kuriuos norejau pakeisti ir jie keisdavosi savaime. Pamazu, mazais zingsneliais atejo idaugiau ramybes, atvirumo, supratimo, atjautos ir kitiems, o visu pirma sau <3

________

Jei manai, kad savy turi problemų, kurias nori ir galvoji keisti, prisijunk, Jei neatrasi savo pirminių (jau nuo pat pradžių atrastų) problemų sprendimų, atrasi ma-žesnių, dar nepastebėtų problemų sprendimų, kas kažkaip lems, jog tos didelės neatrodys tokios jau ir didelės. Šiek tiek drąsos ir noro atvers labai daug kelių tiek į save, tiek į pasaulį, kurio dar nematei ir nepagalvojai, kad gali pamatyti. 🙂

_____

Diana nereali. Vien jau jos buvimas yra didžiulė dovana. O vedimas toks švelnus, Deiviškas, tekantis kaip upė, kuri tuo pačiu ir labai aiški protui ir be galo galinga, transformuojanti, apvalanti, atgaivinanti, auginanti, globojanti… Visi jos kuraii nuostabūs. Labai rekomenduoju!

_____

Didelis ačiū Dianai už šią grupę. Grupė buvo jautri, gyva, atvira, lyg grįščiau namo į šeimą, kur galiu būti savimi, atsiverti, gauti palaikymą ir išmintį iš kitų, bei dalintis savąja. Tai vieta kur galėjau būti gyva, prisiminti kaip būti gyva. Diana labai moka nuvesti į gylį ir tikrumą – ačiū tau labai už tai!

_____

Kiekvienai moteriai rekomenduoju Dianos kursus, praktikas, nes čia gauni ne teoriją, bet praktinius įrankius ir patyrimą tiesiogiai. Vien žiūrėjimas į Dianos kūną, regis, tau pačiai suteikia jos savybių, patyrimų ir įgūdžių, kuriuos ji jau įvaldžiusi.

______

Iš Dianos besiliejanti įkūnyta išmintis yra tikra dovana, reikia tik sugebėti visą šį gėrį į save sugerti. Tikrai nuostabi ir labai reikalinga erdvė, kurioje per įvairias praktikas, pokalbius, pasidalijimus, vis labiau pažįsti save, susitinki su nepatogiais jausmais tam, kad gyventi ir mėgautis būtų lengviau ir lengviau. Rekomenduočiau viesoms, kurios pasiruošusios žengti į kitokią gyvenimo kokybę.

_____

Jei norisi skirti dėmesio sau, save atrasti, patyrinėti, įsiklausyti, nes turite troškimą jausti daugiau laimės, labai verta skirti tam laiko 🙂 Kassavaitę susitikti grupėje, sustoti nuo bėgimo, išgirsti, ką kalba jūsų vidus – ten atsiveria gausybė svarbių atsakymų. Nuostabi investicija į save.

_____

Begalo džiaugiuosi, kad teko sudalyvauti tokiam savaitgaly. Neveltui širdis šaukėsi ir prašėsi pas jus 🙂

Naujų potyrių užtūrėjau begalybę :)Sekančią dieną atrodė, kad mėnesį buvau kažkur išvykusi ir toks keistas jausmas, kai jauti kad tavo judesiai daug švelnesni lėtesni, mažiau streso, panikos, net rašant su klaviatūra atrodo kad mygtukus švelniau spaudžiu. Balso tonas švelnesnis.

Supratau kiek daug gali ir reiškia prisilietimai.

Labai džiaugiuosi kad jus sutikau ir AČIŪ jums už tai ką darot.

Matyti ir būti šalia jūsų norisi dažniau.

Diana, tai ką jus transliuojat iš savęs mane labai žavi. Jus nuostabi.

Didžiausios jums sekmės 🙏

Ingrida

____

Jūs taip nuostabiai perteikiate savo užburiančiu balsu tai, kas jau seniai manyje buvo užrausta po pernykščiais lapais… Visą laiką bėgo kūnu džiaugsmo šiurpuliukai! Jūs mane prabudinote! Ačiū jums labai labai labai!

Ramunė

_____

Praėjo dvi savaitės po stovyklos, o aš dar gyvenu jos jausmų atgarsiais. Labai sunku tokį kiekį jausmų sudėti į žodžius. Didžiausias atradimas: paniškai bijoti atsivėrimo ir sulaukti tik besąlyginio palaikymo išdrįsus… Ir išdrįsti tą meilę priimti… AČIŪ visoms moterims ir ypač, Diana, už nuostabią patirtį.

Rūta

___

Ekstazinio šokio vakaras su Diana buvo kaip psichoterapija mano kūnui, širdžiai ir sielai. Per tas tris valandas išgyventas atsipalaidavimas, skruostais tekančios ašaros ir džiaugsmu bei miele sau trykštanti širdis. Esu be galo dėkinga už taip subtiliai ir giliai išpildyta vakara. 

Diana


Susitikimai su Diana visada būna jaudinantys, paliečiantys ir  kiekvieną kartą tai pajaučiu vis stipriau ir giliau. Jau po pirmo karto, supratau, kad noriu keliauti toliau, pajausti daugiau –  daugiau laisvės, daugiau artumo su savimi, su šokiu, su jausmais, su kitomis moterimis. Kiekvienas susitikimas būna skirtingas ir nepakartojamas, tai tarsi kelionė, kuri turi tęstis …. Diana nuostabiai jaučia aplinką ir aplink tvyrančią moterišką energiją bei puikiai ją valdo. Po kiekvieno susitikimo, mintyse dėkoju likimui, kad man teko TAVE sutikti, miela Diana…

Vita


Miela Diana,Noriu padėkoti už nuostabų seminarą.Prisipažinsiu, vakar praleistas laikas drauge, pranoko visus lūkesčius…Šiandien vis dar galvoju apie vakarykštį seminarą  ir dėlioju informaciją ir patirtis…Ir manau, kad suvokimas dar eis, eis ir eis…Žaviuosi Tavo Branda ir gebėjimu aiškiai ir paprastai perduoti informaciją.Ir su nuoširdžiu paskatinimu… Tai Didelis Menas!!Nekantriai lauksiu naujų susitikimų!! Su Pagarba ir Meile,

Aida


Sveika, Diana,
Esu be galo dėkinga už vakarykštį “Sakralaus moters seksualumo” seminarą. Daug ką vis dar virškinu. Suvokimai vis ateina ir, manau, eis dar ilgai. Prisipažinsiu, einant į seminarą kilo įvairiausių minčių ir jausmų, o labiausiai – baimės. Tačiau tai, ką patyriau, pranoko bet kokias mintis ir lūkesčius. Tikriausiai pirmą kartą gyvenime buvau tokiame priimančiame ir palaikančiame moterų rate. Buvo labai gera ir stipru: kartu dalintis, išdrįsti, atrasti, priimti. Praktikos labai atpalaidavo ir išlaisvino. Leido pajausti save naujai ir pažvelgti visai kitomis, labiau mylinčiomis, akimis.Suvokti, kad ribos ten, kur pati jas nubrėžiu. Ir visuomet galiu perbraižyti naujai.  Priimti ir pajusti savo kūną kaip šventovę. Tai buvo labai išlaisvinantis patyrimas ir norisi, kad tai patirtų kuo daugiau moterų. Ačiū tau, kad esi ir daliniesi, Diana!Su meile,Rūta


Sveika,
Vakar pirmą kartą dalyvavau, moteriškam seminare. Nujaučiau, kad bus “daug”, bet, kad tiek “ daug”neįtariau. Viskas praėjo puikiai, energija tekėjo sklanžiai, Jūsų vedimas puikus. Tema intriguojanti, kaip ir visas renginys. Priimu save tokią, kokia ir šiandien esu. Ačiū. Šilčiausi linkėjimai 🙂

Vardas neskelbiamas


Sveika Diana,
Aciu uz nuostabu laika ir dieviska energija, kurios pasisememe visos budamos kartu. Nuostabus potyris. Ramybes busena, tikrumo, buvimo savimi ir tiesiog noras buti. Buti cia ir dabar. Esu be galo dekinga! Aciu!
Manau jog kiekviena moteris, turetu sudalyvauti tokiuose kursuose ir pajausti tai, nes zodziais nenupasakosi… Praejusiais metais dalyvavau ekstazines moteris seminaruose, kurie atvere akis, sirdi. Leido pamatyti save is isores ir is vidaus. Suprasti kokie esu ir kokia nesu. Kokia noreciau buti ir ka turiu daryti. Kokiu keliu turiu eiti. Praejusio sekmadienio seminaras buvo kitoks… Kitoks galbut del to kad as esu kitokia. Praejusiais metais atrode kad visko lyg ir bijau, viskas atrode nepazystamai ir baugiai. Mintys sukosi galvoje, akys vis zvigciodavo i sonus – kas ka daro, kaip reikia daryti ar gerai darau :)) Nors ir atsiveriau ir pazvelgiau giliau i save, bet visi igauti modeliai ir paziuros trukde atsipalaiduoti ir pasiduoti tekmei. Praejas sekmadienis buvo kitoks visomis prasmemis  Jauciausi pakyleta ir laiminga galedama buti salia nuostabiu moteru ir dalintis dieviska energija. Ziureti moterims i akis ir jaustis kartu stipriom, palaikanciom viena kitas ir mylincia sirdimi buti viena del kitos. Be gedos jausmo, be isankstinio nusistatymo ar susikurtu lukesciu ar iliuziju. Visa gauta informacija po truputi nuseda galvoje ir kasdien keicia mane ir mano aplinka. Kaip sakoma kai pats keitiesi, keiciasi ir tavo aplinka. Sutinku su tuo visapusiskai. Del pacio moterisko seksualumo, tai samprata apie tai pasikeite. Nebebijau jo, tai moteriskas ginklas, o ne geda, kuria turetume slepti ar uzgosti. Visi modeliai is vaikystes ir visuomenes suformuotas poziuris i tai, visiskai iskreipia realybe. Niekas nemokina nuo vaikystes, kad turi isiklausyti i savo vidu ir leisti sau skleistis. Visi sako kokia turi buti moteris, kaip turi elgtis, kalbeti, juoktis ir t.t.. Visi sako kas turi buti. Tuomet visiskai pameti save, nes tai ka jauti viduje ir tai kas yra isoreje ir ko tikisi is taves nesutampa. Blaskaisi gyvenime nesuprasdamas kas su tavim zmogau negerai ir kodel taip jauciuosi. Kol viena diena surandi bendraminciu, kurie sako kad viskas yra gerai, mes irgi tokie kaip tu arba mes irgi ne tokie kokie kiti tikisi kad busim  Ir tada supranti kad visiskai nebesvarbu ka kiti galvoja ir ko jie tikisi. Nes gi tau reikia buti laiminga su savimi, buti pacios saves geriausia versija ir keisti save, o ne aplinka. Sakoma kad zmogaus didziausios problemos prasideda tada kai vietoj savo vidaus keitimo pradedame keisti aplinka, manydami kad aplinka turi keistis, o ne mes. Taigi nebebijau savo seksualumo ir galiu garsiai pasakyti AS ESU INGRIDA IR AS ESU SEKSUALI MOTERIS!!!  Aciu tau Diana,  uz sia kelione ir zinias kuriomis daliniesi ir pripildai sirdis meiles bei supratimo. Atveri akis ir parodai kokios mes istiesu esame nuostabios, ir visa energija slypi mumyse, tiesiog reikia ja naudotis ir nebijoti. Aciu kad skleidi sviesa, tiesa ir meile <3

Taip pat butu labai idomu suzinoti daugiau apie human design sistema. Skamba labai idomiai, noreciau daugiau gauti informacijos. Aciu
Su meile, Ingrida


Noriu labai padėkoti už penktadienio pamoką. Pastaruoju metu, mano gyvenimas buvo didžiulis chaosas :)) Vakaro metu patyriau stipras emocijas, buvo ir skausmo, bet labiausiai džiaugiuos, kad patyriau aukščiausio lygio ekstazę ramybę. Per muziką ir judesį pajaučiau visą savo kūną iki pat pirstų galiukų ir net už jų :))

Šiaip pirmą kartą teko atlikti tokią meditaciją, labai patiko, kad pajaučiau ir atradau savo ir kitų moterų energiją.
Norėčiau dar pasidalinti, kad po penktadienio, sekačią dieną dalyvavau vieame rengtame seminare, kurio metu apsikabinau virš 200 žmonių (nemeluoju !). Geriausias sprendimas, kurį galėjau priimti, tai kad prieš šį savaitgalį sudalyvavau Tavo rengtame vakare, po kurio stipriai pradėjau jausti, savo ir kitų žmonių evergetiką. Man tai visiškai nauja patirtis

KRISTINA

Labas vakaras, Laikas, praleistas Ekstazines moters užsiėmime, buvo nuostabus. Man tai buvo naujos patirties laikas. Tiek daug moteriškos energijos aš dar nebuvau gavusi. Tiek naujų atradimų jausmuose, kūno potyriuose vakar patyriau. Pradžioje buvo šiek tiek nejauku, nes iš vaikystės atėję įsitikinimai, kompleksai neleido atsipalaiduoti. Tačiau laikui einant kartu su kitomis moterimis, gaunant tokios galingos energijos, po truputi atsivėriau ir aš. Žinoma, tai tik pirmi žingsniai suvokime ir patyrime. Ačiū Jums už suteiktą galimybę patirti tai, patirti tai pirmą kartą, taip subtiliai ir švelniai.Lauksiu kitų susitikimų. Gražaus vakaro

Asta


Išjaučiau, kad turiu čia būti ir buvimas čia tik patvirtino, kad ir toliau turiu pasitikėti savimi ir savo širdimi.

Išgyvenau labai daug nuostabių pojučių. Negalėjau patikėti, kad taip stipriai galiu jausti energiją ant delnų, krūtinėje, trečiosios akies srityje. Esu taip jautusi, bet ne natūraliai. Tuo metu mane užvaldė visiška laimė, meilė ir ekstazė. Tiksliai nežinau kas yra orgazmas, bet tai manau buvo kažkas tokio wow…

Išjaučiau keletą suvokimų apie save ir savo santykius. Taip pat liko temų apmąstymui ir gvildenimui – dėl įdomumo, ne dėl to, kad mane tai spaustų ar kankintų.

Kilo mintis, po moterų pasidalinimo, kaip reikėtų kalnėtis su vaikais apie seksą, kad jie būtų su tuo tinkamai susipažinę ir nebūtų nejauku kalbėtis nei jiems, nei patiems. Atsakymo dar neturiu.

Pirmą kartą pavyko rėkti balsu kartu su kitomis moterimis. Visada to nemėgau daryti, jausdavausi nepatogiai.

„Žmonės bijo laisvų žmonių“ – šie žodžiai pasitvirtino grįžus namo. Nieko blogo nebuvo, bet vyras juokais (arba nelabai juokais) sako: „aš bijau tavęs. Tu tokia nusiraminus“.

Išmokau pasakyti tvirtą NE. Ir tai tikrai veikia! Dabar jaučiuosi taip, kad niekas man nepasakys kaip gyventi, nes jei aš nežinau kas man geriausia, kaip gali žinoti kiti?

Ačiū Tau Diana už šią nuostabią patirtį! Net maži dalykai keičia mūsų gyvenimus, o tokie dideli – na net ir žodžių nereikia.

P.s. muzika tikrai buvo nereali. Laukiu playlisto!

Nuoširdus Ačiū,
Siunčiu meilės apsikabinimą

D.


Tavo vedamos pamokos yra kažkaas nerealaus, vaau ir sunkiai nusakomo!! Kartais sunku, neįprasta ir piktai liūdna, jei kažkuris pratimas nepavyksta, nes na kaip čia taip mano kūnas ar mintys nėra tokios, kaip norėčiau ar kokios turėtų būti.. Bet įsibėgėjus pamokai viskas pasimiršta ir taaaaip tampa geeera!! Ir taip gera galiausiai save priimti, nebekritikuot mintyse bent trumpam dėl visko, kas vyksta, o kritikos sau visada tieek daug, tad gera pagaliau užsimerkt, atsipalaiduot ir būti savimi ir su savimi. Per paskutines Tavo pamokas pasijutau tokia laisva ir pirmą kartą tokia patenkinta savimi, kaip niekad dar nesijutau šokant! Nes juk visada kažkas mintyse vyksta ir dažniausiai neigiamo, kad galėčiau kažką daryt geriau, dėl to tas pasitenkinimo savimi atradimo jausmas per pamokas buvo vaaau!! Noriu taip jaustis vėl, ir dažniau, ir kasdien!!Labai norėčiau, jog vestum reguliarias pamokas moterims vakarais, ir būtų tobula, jei dukart per savaitę, nes po vieno karto tieeeek ilgai tenka laukti iki kito užsiėmimo. Ir norėtųsi viską pakartoti, ką mokėmės, apie kvėpavimus, judesių laisvumą ir kartoti kartoti kol galiausiai kūnas tai priimtų. Ir mokytis naujų judesių, kaip mokėmės praeitą pavasarį, su sukiniais ir pan.  Aš taip noriu judėti ir šokti, vis ieškau kur galėčiau lankyti šokius, bet na vis ne tas.. Nerandu to, ko noriu, to, ką jau patyriau Tavo pamokose. Ir Tavo su Ryčiu kartu vedamos pamokos yra kažkas tookio. Vis sakydavau aplinkiniams, kad privalu Jūsų pamokose sudalyvaut, nes apsakyt sunku ir tikrai tikrai negana, kas vyksta per jūsų pamokas. Pradžioj būna keista ir nedrąsu, bet po to kaip geeera ir pas jokius kitus mokytojus to neina rasti. Jūs nuostabūs, nesustokit!

Aistė


Labas, Diana! Tavo pamokos man padėjo išlaisvinti savo kūną. Atsimenu, kai anksčiau nežinodavau, kaip judėti vakarėliuose, kad nesijausčiau keistai. Dabar tokios problemos žymiai mažiau. Pradėjau daugiau savim pasitikėti. <3 Ačiū.

Jekaterina


Sveika
Ačiū už muziką ir nuostabų laišką.
Po prisilietimo prie ekstazinio šokio išsilaisvinau. Pirmą kart
gyvenime šoku ir judu nebijodama savo kūno. Mėgaujuosi muzika ir savo
judėjimu. Ačiū už pasidalinimą viskuo.

Pati pamoka buvo buvo nuostabi, joje toks lengvumas, pasitikėjimas ir
išsilaisvinimas.
Stiprių emocijų nebuvo išlindę pas mane, tik pradžioje baimės, tačiau
jos greitai pasileido kai pasinėriau į muziką ir judėjimo malonumą.

Labai tikiuosi susitikti dar. Seksiu informaciją ir pajautusi butinai
apsilankysiu.

Ačiū iš širdies ir iki kito karto

Dovilė


Seansas pasirodė tikrai labai stiprus jau po pirmo pusvalandžio maniau, kad man jau visko gana, galbūt net teko lipti per save, kad jį tęsti. O žiūrėk, gal kiek nerangiai, bet perlipau. Džiaugiuosi, kad jis buvo būtent toks. VISI Taikyti metodai pasirodė tiesiog fantastiški. Platu ir gilu, nuoseklu ir išbaigta.  Žinoma, praeis šiek tiek laiko, kol viskas įsitvirtins.

Jo.. Buvo paliestos piktžaizdės, tai liudija ir ašaros ir sapnai. Emocinės išveikos (arba išlaisvinimo) sapnai- nenuoseklūs, chaotiški, pilni emocijų.Gerai. Geriau nei tikėjausi. O tikėjausi gerai (tik maniau, kad užliūliuota išeisiu, o čia gavosi atvirkščiai) ????Mielai dalyvaučiau 3 dalių ekstazinio šokio cikle.

Skleisk savo talentus, vystyk savo idėjas, ačiū,

Rugilė


Oj Diana deivių deivė tu esi. Siunčiau tau mintimis kokia esu dėkinga tau kad  tu radai mane o aš tave… tavo energija tokia stipri kad tave apkabinusi atrodo kad mano visos ląstelės nori įsisiurbti kaip kad tie vampyrai apie kuriuos kalbėkai. Beje šitam užsiėmime buvo dar dvi moterys kurių energija jaučia labai stipriai žiūrėdama į akis manau jos taip pat ta pajautė.buvo vauuu šitas vakaras ačiū už atmosfera, už šokį ,už arbata,šiluma už šita visų moterų subūrimą,už ta didelį musų energinį rata. Beja ir vėl buvau kovoje su savim ir vėl jaučiau krūtinėja didelį suspaudima oro pritrūkima ašarų riedėjima nors bandžiau iš pradžių laikyti save apačioja ir gintis nuo savo emocijos.bet kai pasakei kad esam dabar savo soste ir stebim viska iš šalies atrodo akmuo krūtinėja nukrito ir kaklas ir žandikaulis atsipalaidavo ir leido įkvėpti oro. Buvo baisu per ta pratima,skaudu bet atrodo ir gera nes dabar jaučiuosi pamišusiai gerai… Nežinau ar tu su mumis darai kažka tokio vau ar mes pačios su savimi….

Jolantos pokyčiai

Meilė sau, savo kūnui. Dingusi gėda ir prasiskleidęs moteriškumas, seksualumas

Jolanta gamina nuostabius veganiškus/vegetariškus patiekalus mūsų stovyklose ir ne tik:

https://www.facebook.com/JoLanta.Maistas.kureja/

Kelios akimirkos iš Diana Wind užsiėmimų