Human Design - Kursas - DianaWind.com

Unikalus Savęs pažinimo kursas online! (Human Design)

„Gyvenk savo prigimtimi“ – tai Human Design diferenciacijos mokslo taikymas kasdienybėje!

12/12 užsiregistravę dalyviai

Vietų skaičius ribotas!

Startuojame: 2021m. spalio 5d.. Renkama NAUJA GRUPĖ!

*Norint dalyvauti šiame kurse, jums reikalinga žinoti kuo tikslesnę savo gimimo datą, valandą ir miestą.

Play Video

€330

€400

Iki kurso pradžios liko:

Kursą sudaro:

Apie kursą

Human Design sistemos kursas “Gyvenk savo prigimtimi“ (Living Your Design) – tai 8 seminarų kursas – skirtas nerti į savo unikalią prigimtį ir ją įgyvendinti! 

Human Design sistema, pagal jūsų gimimo datą suteiks jums ne tik žinių apie jūsų prigimtines savybes, stiprybes, energijos veikimo principus, padės pažinti tai, kas esi iš tikrųjų, bet ir išmokys atpažinti, kaip priimti geresnius sprendimus bei leis atrasti kelią į autentiškesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą.

Įsivaizduok, kaip žymiai paprasčiau būtų gyventi, jei turėtum savo unikalų gyvenimo manual’ą (naudojimo instrukciją) ir navigaciją… Su gimimu niekas tokio neduoda ir tėvai, mokytojai mus moko pagal save. 

Human Design sistema būtent ir yra tai – navigacija ir naudojimosi šiuo, Tavo unikaliu kūnu, instrukcija! Šis kursas išmokys Tave vadovautis savo vidine tiesa ir patikėti savimi!

Human Design sistemos dėka, pagal gimimo datą pažinsi savo bei artimųjų prigimtį ir veikimo modelius.

 

Kokių rezultatų tikėtis?

Šis mokymų kursas Tau, jei:

Kurso struktūra

Susitikimai vyks Ketvirtadieniais 19val. 

 • 1 dalis: Įvadas į  kursą, susipažinimas;
 • 2 dalis: Apie Human Design, sistemą, iš ko sudarytas Tavo asmeninis žemėlapis, kas yra bodigrafas, atvirumas, imlios vietos Tavo dizaine ir sąlygotumas
 • 3 dalis: Pasidalinimai
 • 1 dalis: 5 skirtingų tipų aptarimas (Kūrėjas – generatorius, specialistas – manifestuojantis generatorius, inovatorius – manifestorius, vadovas/patarėjas – projektorius, įvertintojas – reflektorius)
 • 2 dalis: Vidiniai autoritetai ir sprendimų priėmimo strategija.
 • 3 dalis. Aptarimas, dalyvių tipų analizė.

Pradedame tyrinėti centrus asmeniniame žemėlapyje;

Kiekvieno centro pristatymuose pateikiamas išsamus kiekvieno centro aprašymas, jo temos, pagrindinės pastabos ir tai, kaip jis veikia kai būną Atviras (baltas) ir Apibrėžtas (nuspalvintas

  • 1 dalis: Supažindinimas su centrais;
  • 2 dalis: Emocinis centras. Emocijų veikimas Tavo gyvenime. Tavo uniklali emocinė banga. Kaip nepriimti sprendimų iš emocijų.
  • 3 dalis: Ego (valios centras), pasitikėjimas savimi, savivertė.

Koks Tavo mąstymo modelis?

 • 1 dalis: Galvos centras. Spaudimas mąstyti. Kaip tai veikia Tave
 • 2 dalis: Adžna centras. Informacijos struktūravimas.
 • 3 dalis: Aptarimas ir kiekvieno dalyvio analizė.

 

 • 1 dalis: Identitetas (G centras). Identiteto ir tinkamų santykių paieškos.
 • 2 dalis: Saviraiška (gerklės centras). 
 • 3 dalis: Vidinis G autoritetas ir išorinis autoritetas

Kiek gyvybinės energijos turi. Centrai motorai, savo energijos pažinimas.

 • 1 dalis: Adrenalinas ir stresas (šaknies centras).
 • 2 dalis: Sakralinis centras. Gyvybinės energijos pastovumas.
 • 3 dalis: Aptarimas, kiekvieno dalyvio energijos analizė.

Kūniško sąmoningumo vieta.

 • 1 dalis: Intuicija ir sveikata (blužnies centras).
 • 2 dalis: Baimės
 • 3 dalis: Aptarimas ir analizė.

Apibrėžtumas ir netikrojo Aš sąlygotumai.

 • 1 dalis: Energijos tėkmė kūne.
 • 2 dalis: Santykių tipai.
 • 3 dalis: Klausimai – atsakymai, aptarimas.

* Pamokų eiga tik preliminari. Ji gali kisti, priklausomai nuo grupės. Visos temos išliks.

* Šis kursas yra sudarytas pagal tarptautinę, sertifikuotą Human Design sistemos programą („Living Your Design“) ir yra pirmasis Human Design sistemos pagrindų kursas. Kadangi aš esu oficiali jo mokytoja, todėl jei šį kursą baigęs sugalvosi tęsti Human Design diferenciacijos mokslus, šis kursas oficialiai užsiskaitys tarptautinėje IHDS mokykloje. 

Screen Shot 2020-12-24 at 10.59.55

Kursą Ves

Diana Wind

Sertifikuota Human Design sistemos gidė, eksperimentuojanti su šia sistema savo kasdienybėje jau daugiau nei 4 metus. Besimokanti tarptautinėje Human Design mokykloje analitiko specifikaijos. Pastoviai vedanti asmenines Human Design konsultacijas.

Jau virš 5 metų per sąmoningumo užsiėmimus, sąmoningumo, koučingo ir Human Design sesijas ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Nors dauguma įvairių sistemų sertifikatų, pažymėjimų guli stalčiuje, esmė ne tame. Esmė dabartyje. Ir visi Dianos seminarai persmelkti tuo.

Diana yra sąmoningumo įkvėpėja. Dėka pačios gilių transformacijų padedanti kitiems susivokti ir atrasti savo esmę.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų seminarų, užsiėmimų esmė – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – neatmetant nieko.

Žmonių atsiliepimai

118058916_10220385060389001_5259842425426607432_o
HD sistema apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis. Iš pradžių buvo daug ašarų, nes teko sau pripažinti, kad daug metų gyvenau prieš savo prigimtį ir užsidėjau krūvą salygotumų, kurių atsisakyti yra skausmingas procesas. Bet turint kelrodį - savo dizainą, žemėlapį, kaip aš veikiu, kokia mano energijos dinamika, savęs pažinimo ir realizacijos procesas tapo daug lengvesnis, su įkvėpimu ir džiaugsmu, o ne per skausmą, kaip buvo iki tol. Diana - nuostabi koučerė, lektorė, nepaprastai protinga ir jaučianti moteris, po 3 sesijų savo dizaino pažinimo apsisprendžiau pati mokytis šios sistemos. Ačiū, Diana, kad padedi susigaudyti tamsoje, gelbėji žmones iš susimaišymo ir sąlygotumų liūno ❤
Rūta
Manilla
120434526_3514237775301113_2712393098116621222_o
Diana man padovanojo Gyvenimą. 💗 Kiek save atsimenu abejojau savimi, o aplinka tai tik skatino. Nuolat gyvenau su mintimis: "tu nepakankama", "stenkis labiau, įrodyk savo vertę", "taip tau ir reikia", "tu nenusipelnei gausos ir meilės". Mane nuolat lydėjo vis pasikartojanti kančia ir susikaustymas. Apie meilę sau net nežinojau... Dianos sukaupta išmintis leido sistematiškai pažvelgti į šias mintis bei suprasti kodėl jos kyla, suprasti savajį ego. Įvairios praktikos leido praplėsti požiūrį, išmokė atsiverti gyvenimui. Po 3 sąmonės lygių seminarų ciklo mano gyvenimas tiesiogine to žodžio prasme tiesiog nušvito 🌈☀️😌 Gyvenu visiškoje Pilnatvėje, Meilėje ir Dabartyje. Nebeliko kančios, baimės, kaltės ar nerimo jausmo. Ačiū, Diana, tai tiesiog neįkainojama 🙏 🌸
Ieva
Neverdauskaitė
20785785_1678045912246358_3815697231269678859_o
Viskas yra labai paprasta. Jeigu jau užėjai į šį puslapį ir susidomėjai šiuo seminaru, tai jau tu ten turi būti. Nesvarbu kaip ir kodėl atsivertei. Tai tavo siela, širdis, pojūtis... Vadink kaip nori... Jis atvedė iki šio puslapio seminaro. Nesvarbu ar pažinojai Dianą iki tol. Aš Tau galiu pasakyt, kad ji verta tavo laiko, dėmesio. Tu žinai, jog čia turi būti. Taip, kad nebestabdyk. Visiškai rekomenduoju ir esu laimingas, kad ir aš tą kartą paspaudžiau - dalyvauti.
Karolis
80397234_3308340772541609_8776802460065857536_o
Labai dėkoju Tau, Diana, už "Human Design"..wow.. Energijos pakilimas 100 proc. Net sesijos metu.. Tiek pozityvumo įžvelgt viskame..Tiesiog neįtikėtina!!! Negalėjau patikėti, kad tai kalba apie mane, bet besivystant pokalbiui gilyn daugiau nekilo abejonių. Tai tikrai apie mane kalba!!! Bendraujant su Diana atrodė, kad pažįsta mane visą mano gyvenimą👌🙏❤ Ačiū Tau, esi nuostabi!!! Labai rekomenduoju!!!
Diana
89819822_10221074084659977_5948677924281384960_o
Dabar pasibaigus kursui, galėčiau pasakoti ir pasakoti kiek daug tai davė, kiek aiškumo, ramybės, žaismingumo, žingeidumo, smalsumo atnešė. Kiek noro sužadino pažinti ir tyrinėti save ir kitus, kokie mes esame visi unikalūs ir visi nors ir panašūs, bet labai labai skirtingi. Atsirado aiškumas, kaip ir kuo gyvena ir funkcionuoja kiti, paaiškėjo tam tikri aspektai iš vaikystės, draugysčių, šeimos, darbinių santykių, savo vienokio ar kitokio elgesio. Kurso metu nei vienos sekundės nesuabejojau šio kurso unikalumu, įdomumu ir nauda, nei vieno cento negaila sumokėto už šį kursą. Tai ne sausos žinios, kurios užrašytos atsidurs lentynoje. Tai gyvos žinios, gyva patirtis, pažinimas ir mokymasis klausant kitų istorijų, besidalinant ir stebintis kitų patirtimi. Ir galvoje suskambėjo nesuskaičiuojamų "aaahhh, va kodėl...." Tai nuostabiausia dovana sau... Pažinti, atrasti, tyrinėti, suprasti, priimti, mėgautis.... Dėkui tau, mieloji, dar kartelį, ačiū, kad taip gražiai, jautriai ir įdomiai perteikei informaciją, ačiū už grupės sujungimą, palaikymą ir padrasinimus, ačiū už visus gražius žodžius ir padėkas. Besidalindama visada jausdavausi išgirsta, įsiklausyta, ir vertinga tai kuo dalinuosi.
Greta

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€330

€400

Iki kurso pradžios liko:

Kursą sudaro:

Cart
 • No products in the cart.