Energetinis Intelektas

6 savaičių sąmoningumo kursas moterims

Pažink savo energetinę stuktūrą ir išmok valdyti savo energiją!

KUR: Kaunas. GAJA NAMAI (Savanorių pr. 130A, Kaunas)​

KADA: nuo Balandžio 28d. 19:00-21:30h (6 savaitės - ketvirtadieniais)

| LIKO: 3 vietos!

Play Video

€160

€200

Iki kurso liko:

Informacija:

Po itin gerų atsiliepimų 5 kartą kartojamas Dianos Wind autorinis kursas – Energetinis Intelektas!

Energetinis Intelektas – 6 savaičių kursas moterims, skirtas pažinti savo energiją, atrasti savo energetinį potencialą bei išlavinti jautrumą savo bei kitų energijoms. Pažįstant savo energiją ir mokant ją nukreipti, mes galime suvaldyti savo baimes, giliai pajausti kitą žmogų, pritraukti kitų mylintį dėmesį, išspinduliuoti į išorę tai, ką norėtume gauti. Visas stresas kyla iš savo energijos atidavimo į išorę. Mokysimės atrasti savo vidinę ašį ir veikti oriai, moteriškai. Iš širdies. 

Moterys gali išgelbėti pasaulį savo širdies energija ir vidine ramybe bei įsižeminimu! 

Čia atrasime moters vidinę kokybę, energiją. Tai be galo subtilus procesas, kuris tikiu, kad Tave įkvėps ir atsakys į daugybę kasdien iškylančių klausimų – kodėl vyksta taip ar kitaip ir kodėl nuolatos tai pritraukiu į savo gyvenimą.

Išmoksime pajausti save savo jėgoje, soste, nepasimesti ištikus netikėtai situacijai. Išmoksime reaguoti su lengvumu. Nuostabu, ar ne? ATLIKSIME ĮVAIRIAS PRAKTIKAS skirtas tam pažinti ir patirti. Iš mūsų gali atimti mūsų žinias, mūsų įsitikinimus, mūsų išvaizdą, įvaizdį, bet niekas negali atimti mūsų patirties. Visa patirtis, kuri suvokiama – tampa išmintimi.

ŠIS KURSAS – ne teorija, ne istorijos, o REALI PATIRTIS!

Energetinis intelektas?

Tai bus gilus darbas su savimi, gilus savęs pažinimas.  Energetinis intelektas yra tai, kas apima teik IQ tiek EQ. Nes visos mūsų patirtys susiveda į mūsų energiją, energetinį lauką.
 
Keliausime kartu 6 savaites. Tam, kad pradėtume gyventi tuo, ką atrandame, prireikia laiko įkūnyti. Todėl susitiksime 6 kartus ir po kiekvieno susitikimo turėsi savaitę laiko ištyrinėti tai, ką atradome ir išbandyti tai praktiškai su kitais žmonėmis.
Kiekvienas susitikimas vyks vis kita tema, plečiant sąmoningumą apie savo ir kitų energiją.
Tavęs laukia visiškai nenuspėjama ir įdomi kelionė, kuri pakeis Tavo santykį su savimi ir aplinkiniais. Nustebsi juos matydama tokius, kokių dar nesi mačiusi!

Tai sąmoningumo ir subtilumo kelionė į save. Kitoks požiūris į moteriškumą. Tai išminties kelionė. Tik tapdama išmintinga - tampi laisva.

Mokysimės valdyti savo energiją. Kurse sužinosi:

INFORMACIJA

ATSILIEPIMAI:

Kristina
Kristina
Read More
Pažintis su Diana padėjo pamatyti pasaulį ir save visai kitomis spalvomis – lengvai, ryškiai, žaismingai, su meile. Jos dėka atradau moteriškumą savyje, mokėjimą iš tikrųjų džiaugtis kiekviena diena ir viskuo kas nutinka 😊 Diana spinduliuoja nuostabią energiją, kurdama aplink save jaukumą, džiaugsmą, lengvumą. Vesdama mokymus yra labai nuoširdi, viską pateikia kaip yra, be užuolankų, su meile. Praktiniai užsiėmimai vyksta jaukioje ir saugioje aplinkoje, todėl jos mokymų metu, galite atrasti naujas savo galimybes 😊 Ačiū tau, Diana, kad esi ir daliniesi, kad mokai mus būti savimi ir patirti pilnatvę ❤
Greta
Greta
Read More
Dianos pagalba pradejau valytis/paleidineti senus santykius/partnerius, ir netgi tokius kur visai buvau pamirsus. Rezultatas - visiskai pasikeitusi nuomone apie vyrus, nebeliko nuoskaudu, dekingumas praeiciai, susitvarke santykiai su vaiku teciu, daug laisves viduje. Diana labai graziai veda moteriskumo keliu. Anksciau turejau tiksla tapti moteriska ir to intensyviai siekiau, kol sutikus Diana supratau, kad bandyti tapti moterimi ir buti moterimi du skirtingi dalykai 🙂. Dabar tiesiog esu... moteris, tokia kokia esu ir myliu save tokia kokia esu.... Esu dekinga Dianai uz soki, grakstuma, lengvuma, laisve, meile, tantra, dziaugsma, gedos paleidima, vedima, palaikyma, ieskojima, atradima, dieviskuma, ekstaze, ritualus, grozi, svelnuma, skleidimasi ir visa visa ka patyriau jos deka. Dekinga uz Deives. Mes visos esam nuostabios ir dieviskos.
Aurelija
Aurelija
Read More
Pas Dianą baigiau Energetinio intelekto kursa, bei turėjau konsultaciją apie tai kas man labiausiai rūpi. Noriu padėkoti už įžvalgas kurios padėjo ir padeda lyg šiol suvokti viską giliau, aiškiau ir sąmoningiau. Labiausiai esu dėkinga, kad buvai tarsi švyturys, ir tik Tavo dėka juo tapau pati sau❤️Ačiū, kad esi🙏🏼
Previous
Next

kurso „Energetinis Intelektas“ KŪRĖJA

Diana Wind

 Sąmoningumo, subtilumo ir dvasingumo mokytoja.Sertifikuota koučerė, sertifikuota Human Design sistemos mokytoja, sertifikuota Mindfulness grįstų intervencijų instruktorė, Geštalt psichoterapijos praktikė ir psichologijos studentė, tantros masažų terapeutė, žmonėms padedanti per sąmoningumo sesijas. Virš 5 metų per sąmoningumo, šokio, judesio užsiėmimus pasiekusi šimtus žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą. Dvasinė mokytoja, autorinių kursų: „Ekstazinė moteris“ ir „Energetinis Intelektas“ kūrėja,  Diana nuo vaikystės buvusi jautri energijoms, visą gyvenimą tyrinėja kas vyksta aplink subtiliame lygmenyje. Visada jautųsi, kad kažkas yra giliau, keliavo dvasiniu keliu, pas mokytojus, filosofijas, kol suvokė, kad viskas yra viduje ir kelionė gali būti tik viena – gylyn į save, iki kol suvoki, kad jokios kelionės iš tikrųjų niekada ir nebuvo. Viskas čia, viskas Tavyje.

„Aš esu Tam, kad galėtum atrasti Save. Aš tam, kad suteikčiau Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti pats save“ Diana.

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€160

€200

Iki paskaitos pradžios liko:

Informacija:

Cart
  • No products in the cart.