Energetinis Intelektas

6 susitikimų energijos įvaldymo kursas moterims

Pažink savo energetinę stuktūrą ir išmok valdyti savo energiją!

KUR: Vilnius

KADA: nuo rugsėjo 5d.18:15-20:30h tris savaites (pirmadieniais ir ketvirtadieniais)

Play Video

€180

€200

Bilietai brangsta:

Informacija:

Po itin gerų atsiliepimų 7 kartą kartojamas Dianos Wind autorinis kursas – Energetinis Intelektas!

Energetinio intelekto kursas – neeilinis, Dianos autorinis kursas, rengiamas jau 6 kartą, skirtas moterims, siekiančioms pažinti savo energiją (tai, ką skleidžiu į aplinką), atrasti savo energetinį potencialą ir išlavinti jautrumą savo bei kitų energijoms bei atskleisti natūralias ekstrasensorines savybes.

Suprasdamos savo energiją ir mokėdamos ją nukreipti, galime valdyti savo baimes, giliai pajusti kitą žmogų, pritraukti mylinčių žmonių dėmesį ir išspinduliuoti į išorę tai, ko norime.

Stresas, panirimas į aplinkinių būsenas ir emocijas bei jų perėmimas vyksta tuomet, kai iš savo ašies energiją sutelkiame į išorę. Mokysimės atrasti savo vidinę ašį ir veikti oriai, moteriškai. Iš širdies. 

Atradusi ramybę ir balansą savyje – gali padėti nurimti ir savo artimiesiems. Ir tai yra dovana pasauliui. Prisiimk atsakomybę už savo būsenas ir sukurk savo gyvenimą tokį, apie kokį svajoji.

Šiame procese atrasime moters vidinės galios kokybę ir energiją. Tai itin subtilus procesas, kuris tikiu įkvėps perimti gyvenimą į savo rankas suvokiant ką savo aplinkoje kuriu savo dėmesiu, mintimis. 

Šis kursas praktikų dėka gali atsakyti į daugelį Tau kylančių kasdieninių klausimų – kodėl nuolat pritraukiu tam tikras situacijas ar tam tikrą žmonių elgesį į savo gyvenimą. 

Per kūno praktikas kursime galimybę pajusti save savo jėgoje, ašyje, sugrįžti į stabilumą, nepasimesti iškilus netikėtomis situacijomis, mokysimės reaguoti su lengvumu. 

Iš mūsų gali būti atimtos žinios, įsitikinimai, išvaizda ar įvaizdis, tačiau niekas negali atimti mūsų patirties. Kiekviena suvokiama patirtis tampa išmintimi.

Šis kursas vyks per patyrimą.

KAS VYKS:

Lavinsime energetinį intelektą – mokysimės stebėti, pajausti, valdyti energiją, lavinsime natūralias ekstrasensorines savybes (be jokios ezoterikos).
Visos mūsų patirtys susiveda į mūsų energiją, energetinį lauką – mokysimės jį pažinti ir įvaldyti savo dėmesį.
 
Po kiekvieno susitikimo turėsi galimybę ištyrinėti tai, ką atradome ir išbandyti tai praktiškai su kitais žmonėmis.
Kiekvienas susitikimas vyks vis kita tema, plečiant sąmoningumą apie savo ir kitų energiją.
Tavęs laukia visiškai nenuspėjama ir įdomi kelionė, kuri pakeis Tavo santykį su savimi ir aplinkiniais. Nustebsi juos matydama tokius, kokių dar nesi mačiusi!

Mokysimės valdyti savo energiją. Kurse turėsi progą atrasti:

INFORMACIJA

ATSILIEPIMAI:

Kristina
Kristina
Read More
Pažintis su Diana padėjo pamatyti pasaulį ir save visai kitomis spalvomis – lengvai, ryškiai, žaismingai, su meile. Jos dėka atradau moteriškumą savyje, mokėjimą iš tikrųjų džiaugtis kiekviena diena ir viskuo kas nutinka 😊 Diana spinduliuoja nuostabią energiją, kurdama aplink save jaukumą, džiaugsmą, lengvumą. Vesdama mokymus yra labai nuoširdi, viską pateikia kaip yra, be užuolankų, su meile. Praktiniai užsiėmimai vyksta jaukioje ir saugioje aplinkoje, todėl jos mokymų metu, galite atrasti naujas savo galimybes 😊 Ačiū tau, Diana, kad esi ir daliniesi, kad mokai mus būti savimi ir patirti pilnatvę ❤
Greta
Greta
Read More
Dianos pagalba pradejau valytis/paleidineti senus santykius/partnerius, ir netgi tokius kur visai buvau pamirsus. Rezultatas - visiskai pasikeitusi nuomone apie vyrus, nebeliko nuoskaudu, dekingumas praeiciai, susitvarke santykiai su vaiku teciu, daug laisves viduje. Diana labai graziai veda moteriskumo keliu. Anksciau turejau tiksla tapti moteriska ir to intensyviai siekiau, kol sutikus Diana supratau, kad bandyti tapti moterimi ir buti moterimi du skirtingi dalykai 🙂. Dabar tiesiog esu... moteris, tokia kokia esu ir myliu save tokia kokia esu.... Esu dekinga Dianai uz soki, grakstuma, lengvuma, laisve, meile, tantra, dziaugsma, gedos paleidima, vedima, palaikyma, ieskojima, atradima, dieviskuma, ekstaze, ritualus, grozi, svelnuma, skleidimasi ir visa visa ka patyriau jos deka. Dekinga uz Deives. Mes visos esam nuostabios ir dieviskos.
Aurelija
Aurelija
Read More
Pas Dianą baigiau Energetinio intelekto kursa, bei turėjau konsultaciją apie tai kas man labiausiai rūpi. Noriu padėkoti už įžvalgas kurios padėjo ir padeda lyg šiol suvokti viską giliau, aiškiau ir sąmoningiau. Labiausiai esu dėkinga, kad buvai tarsi švyturys, ir tik Tavo dėka juo tapau pati sau❤️Ačiū, kad esi🙏🏼
Previous
Next

kurso „Energetinis Intelektas“ KŪRĖJA

Diana Wind

Sąmoningumo ir subtilumo mokytoja. Geštalt individualiosios, grupinės ir organizacijų konsultavimo psichoterapijos praktikė. Sertifikuota koučerė, sertifikuota Human Design sistemos mokytoja, sertifikuota Mindfulness grįstų intervencijų KET instruktorė, psichologijos studentė, tantros masažų terapeutė, autorinių kursų kūrėja. Virš 8 metų per sąmoningumo, šokio, judesio užsiėmimus pasiekusi šimtus žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana nuo vaikystės  jautri energijoms, visą gyvenimą tyrinėja kas vyksta aplink subtiliame lygmenyje. Visada jautųsi, kad yra kažkas “giliau”, keliavo dvasiniu keliu, aplankė įvairius mokytojus, filosofijas, kol suvokė, kad viskas yra viduje ir kelionė gali būti tik viena – gylyn į save… Iki kol suvoki, kad jokios kelionės iš tikrųjų niekada ir nebuvo. Viskas čia, viskas Tavyje.

„Aš esu Tam, kad galėtum atrasti Save. Aš tam, kad suteikčiau Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti pats save“ – Diana.

Kyla klausimų?

Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el.paštu: [email protected]

€180

€200

Bilietia brangsta:

Prisijunk

Cart
  • No products in the cart.